ČERVEN 2018: Lvi, Panny, Váhy, Štíři

5. června 2018 v 10:56 | Renata |  MĚŠÍČNÍ TAROTSKOPY
Lvi (Mírnost, Trojka pentaklů - Blázen)
Že by to pro vás byl skvělý měsíc spolupráce? Zvláštních náhod, které vás přivedou do velmi překvapivých, leč také příjemných situací? V první řadě je červen pro Lvi obdobím, kdy mají obrovskou šanci si porovnat cokoliv, co měli do té doby v nepořádku. Všechno se vám začne dávat dohromady samo, s vlastním přičiněním to bude pak proces ještě rychlejší nebo účinnější. Je tu i spolupráce dalších osob nebo okolí jako takového. A všechno jde k novým začátkům ke konci měsíce, k vyčištěnému krásnému naleštěnému domu, ve kterém bude čerstvě vyvětráno a vám tam bude mimořádně hezky.
Hlavním motivem je totiž vlastní zázemí. Pro Lvi bude mimořádně důležité, a tak můžete pocítit touhu dělat si pořádek ve vztazích, které jsou pro vás důležité, zejména tam roli hrají starší nebo důležití muži či nadřízení. Osoby, u kterých čekáte kus zodpovědnosti, jež se dotýká i vás samotných. Svým způsobem můžete být až puntičkářsky pečliví a protivní s tím, jak všechno bude muset mít v červnu své místo.
Výtečný čas na úpravy domu, bydlení, práce, prostředí, ve kterém žijete, organizaci všeho druhu. Cokoliv vám přijde pod ruku, má šanci se dát do pořádku, oprášit, obnovit a znovu fungovat. Kam tuto záviděníhodnou energii vrhnete, je právě na vás. Jedno je ale jisté. Čím víc využijete tu rovnováhu navozující energii začátku a středu měsíce, tu spolupráci, ten až přepečlivý pořádek, tím lépe se vám bude na konci června dýchat a do prázdnin vstoupíte s naprosto novým elánem. Skoro mi to chvílemi přijde jako změny, kdy se cíleně připravujete na něco, co slavnostně s koncem června spustíte, kde uděláte první krok… prostě něco pro vás nesmírně velkolepého. Tak si nestůjte v cestě a vrhněte se do toho se svou lví silou!

Panna (Král mincí, Devítka holí, Dvojka mečů, Sedmička holí)
Máte to trošku podobné jako Lvi, jen s tím rozdílem, že o své zázemí a jistoty se budete muset trochu porvat. Přijdete mi tady takoví unavení, snad uondaní nadcházejícím létem nebo minulými událostmi. "Tolik toužím po odpočinku!" Třeba právě po tom zázemí a pocitu bezpečí, zajištění, který se teď může chvílemi ztrácet v nedohlednu. Panny nemají ten červen příliš růžový, protože více než kdy jindy budou muset dávat pozor na regeneraci, dopřát si právě ten odpočinek sami svou vlastní rukou, nečekat, že to někdo udělá za ně, nebo jim dá dokonce dovolenou. Tu dovolenou si prostě budete muset zařídit sami.
Navíc vám tu vyvstávají i témata, která jsou taková zametená pod koberec, takové to něco, co vystrkuje růžky. Ano, i pro vás ten červnový obecný tarotskop bude hodně platit a když se dívám konkrétněji, co vám tady může vadit a činit nepohodlí, tak je to buď něco, co zůstalo viset v prostoru od dubna, nebo cosi související s tématem vztahů, manželství a znovu zázemí. To, že chcete už konečně oslavit nebo si zajistit něco, na čem můžete postavit kus své budoucnosti a ono to je pocitově stále tak daleko, nebo se to sype v červnu na kousky. Jako otravné mouchy vám tu mohou události poletovat a chtít si ukousnout něčeho, co jim ale nehodláte dát. Ztěžovat vzduch kolem mohou také záležitosti, které se vám nechtělo dlouho řešit, mohou se hlásit o pozornost.
Dobré je, že to je také období, ve kterém se vyplatí zpomalit, opravdu tedy nic neřešit a jen sledovat okolí a dění kolem sebe. Vidět, kdo je s vámi a kdo je proti vám. Ozvat se, když se budete cítit tlačeni do kouta. Ono se to možná vrátí i s ozvěnou, ale věřte mi, že příště si na vás už nikdo nedovolí. Že všechny ty kouty a tlaky a vzdychání je tady proto, abyste se nad tím zamysleli, jestli skutečně tohle chcete v životě mít, máte zapotřebí - nebo ne. A jestli ne, tak… tak vyčkejte ještě chvíli, s koncem června a v létě není problém, aby se to všechno nevyřešilo nějak konstruktivně a ve váš prospěch.

Váhy (Mág, Devítka pentaklů, Čtyřka holí, Čtyřka pentaklů)
Milé Váhy, máte ideální šanci využít červen k tomu, abyste si splnili sny. Zdá se, že před prahem máte docela uklizeno a žádné pohřby minulosti se u vás příliš konat nebudou. A jestli ano, budete s nimi velmi rychle hotoví. Dominuje vám tu totiž velmi svižná energie "přesně vím, jak to udělám a teď to tak udělám". Najednou je všechno jasné, je tu akce, radost, směr - a naprosto přesně jasný cíl. Může to ke konci měsíce vyústit až v nějaké stavy, kdy si můžete připadat "nenasytní", ale vůbec se toho nebojte. Ono to zase přejde.
Stejně tak ta kombinace zázemí a lpění na něm může být pouhým projevem radosti z toho, že se zadařilo, že jste to vymysleli, že se něco splnilo. A tak to plnou náručí obejmete a… držíte držíte držíte. Nenechte si nikým kazit radost, vážně si tohle zasloužíte. Máte plné právo si v červnu oprašovat svůj život, leštit si to, co je vám cenné a uklízet haraburdí, pokud tam nějaké je. K té červnové pohodě se můžete dostat skrze dva faktory. Pochopení minulosti, neopakování starých chyb, snad i otevření se nějakým novým možnostem, které překvapivě vyjdou! Možná jste to nečekali, ale ono to vyjde. Riskujte! Nebo naopak, je to něco dokonale promyšleného, co uvedete v chod a risknete pokus. I tady může být úspěch. Jde o to, že někde uvnitř vás přesně víte, co chcete, co potřebujete a na co máte. A i když můžete mít strach z neúspěchu, tak v červnu vás neúspěch rozhodně nepotká. Zejména pak na poli splněných snů, dlouhodobých výsledků za práci, pracovní oblast obecně a vše, co se týká domácnosti, zajištění a pocitu bezpečí kolem vás.
Velmi vám mohou pomoci lidé kolem vás, kteří mohou přinést nenápadné impulsy k tomu, aby se nějaká ta dominová cestička rozťukla směrem, kterým potřebujete. A pak už to bude lavinový efekt, jedno za druhým. Jako když se rozkryje černá deka z čehokoliv - to záleží na tématu, kterého se vám to dotkne. Tak se nebojte promýšlet - činit promyšlené i ve chvíli, kdy příliš nevěříte výsledku… a nebojte se pouštět do života svěží vzduch v podobě nových informací nebo lidí, protože vám mohou velmi, velmi prospět něčím drobným i větším, co spustí řetězec pozitivních událostí.

Štíři (Svět, Viselec, Pětka pohárů - Královna holí)
"Se zklamáním na mě tento měsíc nechoďte," jako by se vznášelo ve vzduchu podivné chvění, které vám zpestří červen milí Štíři. Ne, se starými bubáky a nočními můrami ať na vás nikdo nechodí. Vy si s tím vším, co vám červen přinese poradíte opravdu hravě. A neradno vám přijít do cesty. Máte tady výraznou energii změn, snahy věci řešit až definitivním způsobem, brát úspěch jako jedinou možnou alternativu a ochotu i změnit svůj názor i úhel pohledu, když to bude nutné. Všechno v zájmu udržení si vlády nad svým životem, udržení si dobré nálady a nulových ztrát. Ty ztráty tady ale mohou dotírat zejména v první polovině měsíce. Nebo ve chvíli, kdy si přece jen v rámci těch změněných úhlů pohledu uvědomíte něco, co vás mrzí, co bylo vaší chybou, nebo kde vás stále bolí staré rány a šrámy. Ještě nezhojené. Tam opravdu mohou přijít ještě chvilky, kdy si rádi sednete někam do kouta a budete si chvíli oplakávat staré lásky nebo časy dávno minulé. Ale nebude to trvat dlouho, je to jen očista něčeho, co bylo potřeba.
Mnohem raději budete celý červen rozvíjet nové začátky, využívat svou sílu, své nově nabyté informace, vědomosti, sebevědomí. Sebevědomí - to je to slovo, které celou dobu hledám. To je klíčové slovo pro vás samotné!
Sebevědomí, které můžete v červnu nabrat skrze nově zakusené věci, situace, díky nově viděným skutečnostem nebo prostě jen tím, že odmítnete hrát něčí hru a dělat mu myš, zatímco on si na vás bude brousit drápy. Je to velice široká škála událostí a procesů, která má ale společné to, že "něco uvidíte jinak a velice se vyplatí se podle toho zachovat". Máte k dispozici nový trůn, nebo trůn po renovaci - tak toho využijte.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.