ĆERVEN 2018: Obecně

4. června 2018 v 0:53 | Renata |  MĚŠÍČNÍ TAROTSKOPY
Máme za sebou možná zvláštní, čekací, měňavý květen a musím říci, že červen může být snadno měsícem nových možností, pokud mu to umožníme. Na první pohled mi přišel jako měsíc, který není úplně lehký, až jsem se podívala na vlivy minulosti, a přijde mi, že ta tíha, ty změny, které může přinést jsou jen důsledkem našeho nového úhlu pohledu, nebo úhlu pohledu, ke kterému budeme na přelomu května, června, nebo začátkem června donuceni okolnostmi.


Skoro mám pocit, že se tu hodně může oživovat cosi z minulosti, co bolelo, co někam nepatřilo, překáželo, co vám působí pocit nepohodlí - a zároveň jsme na tom trošku lpěli z nějaké té nostalgie. Jestli to je osoba, situace nebo jen nějaký nepříjemný zlozvyk, to už je každém. Ale rozhodně to ale je cosi, co podivně pálí, působí nepokoj a vy víte, že to je třeba nějak odstranit, protože "už to proboha není možný, aby to tady bylo…"
Podotkla bych, že se opravdu vyplatí tohle vyházet ze života, i když si u toho možná uděláte mozoly na rukách a ty budou chvíli bolet. Protože rozvíjející se červen přináší po tomhle umolousaném začátku mnohem lepší vyhlídky. A to až přelomovým způsobem.


Kombinace Poustevníka, Smrti a Rytíře mečů je výborná pro situace, kdy se vyplácí se uvědoměle rozloučit s mrtvou minulostí a směle vykročit dál! S polovinou měsíce se věci lámou do kvality, do správných rozhodnutí a do rozhodnosti, která je podložena čerstvým vzduchem ve vašem životě.


Znovu mám pocit, že se tu mohou opakovat témata z dubna, května, že všechno se tak jako točí a odlupuje jako cibule a stále tam jsou nové a nové vrstvy, ale v tuhle chvíli už to je hodně obnažené a nové. Tady ty změny mohou být výrazné samy o sobě, případně Vaše vlastní iniciace čehokoliv, může mít pak už v létě velmi výrazné a viditelné výsledky.
Proto cokoliv, k se v červnu rozhodnete s vědomím, že vám to očistilo boty a zlehčilo krok, se může už potom velmi brzy skvěle zúročit v následujícím období.
Pravda, červen je nepříjemný tím začátkem (nebo v průběhu měsíce přicházejícím nějakým stínům minulosti), ale celkově mám pocit, že to tu je proto, aby se buď ta minulost připomněla ve své nahotě, syrovosti a pravdě (nepříjemné) a ukázala nám, že už fakt patří do dějin nebo na smetiště. Aby nám ukázala, že už to chceme jinak.
Měsíc velkého pohřbu minulosti?
Měsíc velkých prohlédnutí a šancí na nové?
Je tu cítit i jistá únava, tíha, jsou to změny, které potřebují jak ten posun zvenčí, tak i naši vlastní invenci. Kdo té minulosti podlehne, nebo ji správně nepochopí, může se celkem trápit. Ale kdo je ochoten zkusit věci jinak, poučit se z ní, může zažít obrovskou obrodu, přerod, protože tam jdou zároveň i šance na TO nové.
Takže pokud budete mít v červnu pocit, že kolem vás pobíhají šance, na které nemáte šanci - není to proto, že na ně nemáte šanci - ale je to proto, že přece jen tam ještě není ta odvaha po nich sáhnout, ale jsou tu proto, ne aby se vám vysmívaly, ale proto, abyste je chytili.
Zkuste to. Zkuste to jinak. Nově. Zkuste to tak, jak jste to vždycky zkusit chtěli, ale báli jste se…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivuše Ivuše | 4. června 2018 v 7:56 | Reagovat

Tak vyhrňme si rukávy a jdeme na to!Už by ten finální úklid byl sakra potřeba :-)))

2 umodrekocky umodrekocky | 4. června 2018 v 8:57 | Reagovat

Po slunovratu to vypadá ještě líp!
Tento týden se chystám na prázdninové výklady, takže jsem na to léto moc zvědavá.

3 Simona Simona | 4. června 2018 v 13:08 | Reagovat

[2]: Kiežby už bolo to leto trošku sladšie ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.