Novoluní 13.6. v Blížencích: Naplánujte si úspěch a vykročte!

10. června 2018 v 7:41 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Ne nadarmo je tento týden tak trochu ve znamení pohybu a tornáda a slunce. Tady je Slunce i v kartách a u něj je Hvězda, vítězství, přerody a přechody, které jsou spojeny jak s nutností se hnout na jiná místa, tak i s odvahou, že tento první krok uděláte z vlastní vůle.
Rozhodně nám novoluní v Blížencích přinese jasno, přinese směr. Přinese náhlé nápady, vnuknutí, učiní vítr v hlavě, aby pak, až si všechno sedne, byla vidět možná pravda, ale možná jenom nějaký obraz, který nás má donutit k dalšímu zásadnímu životnímu kroku nebo uvědomění.
Toto období je vhodné pro odvážné činy, pro to, abyste sami sebe přesvědčili, že na to máte, ať už půjde o cokoliv. Stejně tak se vám právě takové činy a sny mohou plnit. Dostanou se k vám úspěchy minulých pokusů o úspěch, přijaté nabídky, nebo i nové nabídky, které budou vonět odvážností, novými nadějemi, třeba i úplně jinak, než jste zvyklí. Například se můžete směle pokusit přemýšlet, nebo i realizovat nějaký nový směr v práci, v podnikání, pustit se do něčeho zbrusu nového.Je tady totiž soulad v tom, co chcete, co je pro vás to pravé… ten silný pocit, že nyní to víte.
A víte díky tomuto týdnu také to, co vás brzdí nebo brzdilo v minulosti. Víte, že potřebujete odvahu, víte, že ji nyní cítíte, také tušíte, kam asi by vás to nové dovedlo. Novoluní v Blížencích je obecně vhodné pro úvahy, pro přemýšlení a plánování, pro prvotní akce, pro rozhýbání a pro shánění kontaktů, mezilidskou komunikaci, pro takové to rozhození sítí…. Zkuste toho využít. Je to tady všechno v moc hezkém souladu a vzhledem k tomu, že ti bubáci minulosti se už tak nějak začínají na delší dobu schovávat, můžeme si ty novinky a oslavy života v tuhle chvíli na delší dobu užít. Novoluní v Blížencích nám nabízí pořádně velké koště k vymetení pavučin. Pusťte si do života čerstvý vzduch.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 16.5% (42)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 52.8% (134)
něco z nich vychází dobře, něco ne 7.1% (18)
jen málo toho vyjde... 10.6% (27)
vůbec nic 13% (33)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.