Týden 11.-17.6.: Slunečno a pěkně hic! Nebo tornádo?

9. června 2018 v 7:29 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Netuším, jaké bude tento týden počasí, ale okolo nás bude rozhodně hodně jasno. Potěším vás tím, že ta příjemná a šancovní energie minulého týdne bude pokračovat. Pokud jste nestihli si vzít od života to své hezké, tak je tady další šance. Ale znovu to má ten háček Esa mečů. Tentokrát se budou více a více odhalovat záležitosti, které jsme už prožily a které přijdou, aby se zeptaly, jestli je chceme prožívat znovu? Já myslím, že netřeba, protože k tomu všemu to je také to vyjasnění, najednou vidíme, čeho už nemáme v životě zapotřebí. Nemusí to být vždycky příjemné a může to někdy i pěkně bolet, protože u toho uvidíme to, co nám minulost nebo nějaký špatný vzor přemýšlení nebo konání, ve skutečnosti vzal.

Je asi jiné si něco myslet, nebo to vidět na papíře, na obrázku, mít to v hlavě jako teoretický výstup, a něco jiného je to vidět a procítit na vlastní kůži. Obrázek moře nikdy nebude tak krásný jako faktický prožitek u toho moře stát. A tohle se vám může stát tento týden. Uvidíte to, oč jste přišli. Nebo to, co se před vámi otvírá. Může to být obojí, může to spolu i velmi dobře souviset. Můžete velmi bolestivě vidět, o co jste se sami okradli, nebo o co jste byli kýmkoliv nebo čímkoliv okradeni. Splněné sny, něco, co patřilo vám a dostal to někdo jiný. Pocit, že vás někdo předběhl ve frontě. Co s tím… Je to všechno tak moc vidět, tak moc to bolí, ale zároveň vedle toho víte a cítíte, co teď uděláte!


A tenhle směr vřele doporučuju. Vzít do rukou to své, to, co vám zbylo, nebo to, co vytrhnete z rukou zloději a zastaňte se sami sebe. Běžte a udělejte to, co potřebujete udělat. To, co jste měli udělat už dávno. Je jasno, je všechno vidět v pravém světle. Je hic, protože tyhle události nejsou z těch, které by budily klidné počasí. Jestli tento týden bude pro vás tornádo, nebo pořádně vyhřátá Sahara, je už na vás. Ale jedno je tady společné. To, co vás bude bolet, to, co bude nostalgické nebo nahořklé, už zažívat znovu nemusíte. Vezměte si svou sílu zpátky!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 16.5% (42)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 52.8% (134)
něco z nich vychází dobře, něco ne 7.1% (18)
jen málo toho vyjde... 10.6% (27)
vůbec nic 13% (33)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.