Týden 25.6.-1.7.: Využijte nadhled nad minulostí a neslibujte nemožné

24. června 2018 v 3:16 | Re |  Každotýdenní kalendář
Čeká nás poslední úplňkový červnový týden. A s koncem června tu je jen jedno varování. Dejte si pozor na to, jak v poslední euforii a nadšení budete rozdělovat svoje síly, finance nebo vůbec organizovat čas a své možnosti. Tam pozor na přepálení, abyste ke konci týdne nepadli pod tíhou slibů, o kterých už víte, že bude těžké je splnit, pod tíhou nabrané práce, nebo pod tíhou emocionální náročnosti něčeho, co jste někomu dali či slíbili. Chce to trochu rozvahy.
Jinak je celý týden znovu moc hezký, znovu ve znamení rodiny, pohody, můžete jakýmkoliv způsobem hýčkat svůj domov, blízké lidi, děti, zvířata a cítit se v tom stavu jednoduše šťastně. Větší zátěž mi tu přijde dána na ženy nebo na emocionální záležitosti, které s přelomem června a července přichází prověřit snad psychickou odolnost? Pozor také na nabídky, které vás už jednou spálily. Může se k vám vrátit cosi, co vám už v minulosti ublížilo a nyní to zkouší znovu - ale je na vás, abyste k tomu už přijali zcela jiný přístup a podle toho se zachovali. Je tady prostě riziko toho, že v tom dobrém rozmaru ke konci týdne můžete přehlédnout i nějakou tu falešnou nabídku nebo snahu vás podvést a učinit na chvíli nešťastnými.Na druhou stranu se dá tento týden využít i skvěle pro léčení emocionálních ran, které se ještě tak úplně nezahojily. Mohou se začít, čert ví proč, zrovna tento týden otvírat. Nebude na ně ale lepšího léku, než na ně přiložit vlastní pocit spokojenosti s tím, co máte. Říct si, co všechno jste již dokázali - a to není málo. A to je přesně to, co je důvodem, proč už do podobně zkažené řeky, která vás ještě stále může trápit, nevstoupíte. Klidně se do starých ran ponořte, protože tu je přítomen i úžasný nadhled a máte šanci mnohé pochopit sami bez toho, aniž byste upnutě čekali na omluvu druhých nebo na jiný vliv zvenčí, který vám to nepochopitelné vysvětlí. Nepochopitelné z minulosti máte šanci prohlédnout nyní, protože to uvidíte v záři toho, co žijete nyní s pocitem spravedlnosti a vlastní síly, kterou jste nasbírali minulý a předminulý týden. Možná to je finále. Možná právě teď může opravdu začít lééééto….
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 16.5% (42)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 52.8% (134)
něco z nich vychází dobře, něco ne 7.1% (18)
jen málo toho vyjde... 10.6% (27)
vůbec nic 13% (33)

Komentáře

1 Bosorka Bosorka | 24. června 2018 v 8:39 | Reagovat

Néé, další prověřování psychické odolnosti už néé... ;)

2 Šárka Šárka | 24. června 2018 v 18:10 | Reagovat

Děkuji... finále probíhá přesně tak... je úlevné podívat se na tu zkaženou řeku už z břehu, byť se z toho ještě trochu třesu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.