Týden 4.-10.6.: Skvělé nabídky!

2. června 2018 v 13:48 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Ve zkratce bych tento týden charakterizovala jako týden velkých nabídek. Jaké budou, jsem sama zvědavá. Ale je tady rozkvět, který se podobá rozpuknutému létu, květům, vůni, zralému ovoci. Jako když se ocitnete na nádherném a bohatém trhu, na kterém z jedné strany voní jablka a z druhé meruňky a maliny. Co to může znamenat v reálných životech?
Energie celého týdne je velmi vyrovnaná a vede nás k tomu, abychom si zkraje týdne uvědomily nádherné nabídky v našich životech a nějak je rozmnožili. Dali jim formu, sami z nich čerpali, nebo je rozdali dál. To už je jedno, ale zdá se, že to, co k nám začátkem týdne přijde, bude takovou živou vodou na míru. Že se i z nenápadných akcí nebo nabídek, nebo vlastních iniciativ, může v průběhu týdne vyklubat cosi závratně krásného. Za prvé to dostane správný protějšek, to semínko, které tam bude, přistane na úrodné půdě a velmi rychle se dozvíme výsledky nebo k nám přijde pocit radosti a snad i chuť to všechno oslavit.


Týkat se to může dvou hlavních oblastí, první jsou vztahy, jakékoliv. Tam je skvělé období pro uvědomění si toho hezkého, krásného… a taky vhodná doba na řešení toho, co dlouho stálo, co potřebovalo mezi vámi vyléčit, dát do rovnováhy, kde byly třeba komunikační nedostatky, kde se jeden cítil špatně na úkor druhého.
A druhé téma jsou právě jakékoliv situace, i pracovní nebo zdravotní, kde jste potřebovali vidět, kudy dál. Najednou se tu vylupují řešení, možnosti léčení, možnosti obnovení zdraví, možnosti, jak si vydělat, jak vystoupit z bludných kruhů nebo z pocitů bídy. Je to obrovské ozdravení, ve kterém na jedné straně vidíme ta řešení a máme možnost s nimi začít pracovat, na druhé straně tu jsou právě ty temné vody, ze kterých potřebujeme vyplout. Tam se držte, je tu záchranný kruh, ba dokonce pěkně silné stéblo, které je schopno nás vytáhnout na břeh. Jen ho nesmíme přehlédnout. Však víte, Esa jsou takové zlaté mušky, snadno se přehlédnou… ale s tímto týdnem i kdyby se to stalo, tak v jeho polovině nebo na konci se vám to stéblo objeví před očima ještě jednou - a ještě silnější.
A můžu už prozradit, že pokud to nestihnete tento týden, tak neva… příští bude taky fajn.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 16.5% (42)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 52.8% (134)
něco z nich vychází dobře, něco ne 7.1% (18)
jen málo toho vyjde... 10.6% (27)
vůbec nic 13% (33)

Komentáře

1 Simona Simona | 3. června 2018 v 7:12 | Reagovat

Nechajme sa prekvapiť ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.