Úplněk 28.6. v Kozorohu: Nalaďte si soulad mezi emocemi a praktičností!

25. června 2018 v 13:19 |  Každotýdenní kalendář
Půjde to docela snadno. Kozorohový úplněk je vhodný pro řešení témat spojeným s praktickým poskládáním života, se znovu navozením své síly, vlády nad svým životem. Jednoduše, čas udělat si pořádek v šuplíku a skříních. A navrch, protože celým znamením se už pohybujeme v Raku, si na ten šuplíček můžeme nalepit kytičky nebo si ho celý přetřít na růžovo. Praktičnost a pořádek tu jde ruku v ruce s tím, co lahodí našim citům, emocím a citu pro estetično.


I karty mi to potvrzují. Téma rodiny, laskavosti a rozhodnost. Desítka pohárů, Král pohárů a Rytíř mečů. Ideální. A mám ještě navíc pocit, že je dobré se vrátit k událostem začátku června, kdy možná by nebylo od věci poděkovat tomu, kdo vám v tu dobu nějak pomohl nebo vám dal nějakou velmi důležitou informaci. V tuhle dobu se k tomu můžete vracet, buď se ukáže, jak moc to tehdy bylo důležité nebo pravdivé, nebo současnou situaci na konci června ovlivňující.
A máme možnosti se rozhodnout. Na základě prožitého se v tomto období rozhodnout pro něco, co nám dá pocit stability a zázemí. Mohou to být takové materiální věci, které zajistí psychickou pohodu, může to mít souvislost s penězi, domovem, nějakým rodinným uspořádáním, které dostane jakýsi základ. Zřetelný je pocit úlevy, že teď si můžeme už oddychnout. Snad je to náhoda, ale přirovnala bych to k tomu končímu školnímu roku.

Končí na chvíli nesmyslné povinnosti a chvíli se můžeme věnovat jen sami sobě a tomu, co je pro nás skutečně důležité. Návrat k rodinné pohodě a k vylepšování vztahů mezi lidmi. Najednou na to všechno bude čas, klid a vytvořené zázemí. Tak ho zkuste naplno využít! Taky to může být skvělá doba na rozhodování se na poslední chvíli - nesáhnete vedle.
Přeju krásný vstup do léta a do prázdnin a nemohli jsme si to přát líp! Tohle je úplně ideální.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 16.5% (42)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 52.8% (134)
něco z nich vychází dobře, něco ne 7.1% (18)
jen málo toho vyjde... 10.6% (27)
vůbec nic 13% (33)

Komentáře

1 Selinka Selinka | E-mail | 26. června 2018 v 14:57 | Reagovat

Já jsem momentálně tak nasejřená na nemakačenka z týmu, že pokud dostanu nabídku na pohovor jinam, jakože dneska se tu něco zablesklo, tak do toho půjdu. A zrovna ve čtvrtek se mám s těmi nemakačenky setkat, no, snad to ustojím .

2 Bosorka Bosorka | 26. června 2018 v 15:15 | Reagovat

Taky mám nějak emoce na max, rozvířené bahýnko ode dna. Strach, bezmoc, odkud se to jen bere...

3 maje maje | 28. června 2018 v 10:40 | Reagovat

holky, já jsem nasratá celý týden. i když dneska to není tak hrozný. snad už přijde to odfrknutí a pohoda

4 sylva sylva | E-mail | 28. června 2018 v 19:12 | Reagovat

Já jsem zas celou noc nespala jak mě bolela hlava ,asi migréna ,ale hlavně ten úplněk .ach jo

5 Ivuše Ivuše | 29. června 2018 v 10:57 | Reagovat

Celý týden bojuji s chřipkou a do toho úplněk to byla šťavnatá noc.Jinak v práci super.Osobní život na draka,snaha o vybřednutí by byla ale nemění se nic.

6 umodrekocky umodrekocky | 29. června 2018 v 22:04 | Reagovat

Oj, nerada to čtu, ale mě taky dostihla nemoc,  a na dva dny,  zrovna přes ten úplněk, odporoučela do postele. No ale zase jsem měla možnost trochu přemýšlet a nabrat síly žejo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.