9.-15.7.: Nezvaný návštěvník?

8. července 2018 v 9:09 | Renatoua |  Každotýdenní kalendář
Budeme se muset hodně soustředit na ty naše vzletné prázdninové cíle a velmi pečlivě vybírat a chránit si své vize, směry a všechno, co má pro vás skutečnou cenu. A spíše mi to přijde na takové emoční rovině. Představte si situaci, kdy jste spokojeni a v té plné spokojenosti vám zazvoní u dveří někdo z minulosti a řekne, že po vás požaduje to a to, protože mu to dlužíte, a udělá na vás velmi smutné oči nebo ukáže přeraženou nohu a odřená kolena, proto nemůže od těch dveří ani odejít a bude u vás muset přespat.


No... co byste udělali? Já se obávám, že nám tady už úřaduje notně ten nov v Raku, a celý ten příklad je o tom, že se tento týden může velmi výrazně vrátit, nebo znovu projevit, či nově přijít něco, co vás drží pěkně pod krkem, co vás umí podržet a přidusit. Zlatá klec, závislost, zlozvyk, mnoho psychosomatických nemocí se může projevit a každý tentotýdenní zdravotní problém zkuste nejen vyléčit fyzicky, ale popátrat i po nějakém stresu nebo nepohodlí na duši, které je jeho spouštěčem.
Abych se vrátila k těm dveřím a co s tím nezvaným návštěvníkem? Protože kolem jsou velmi hezké hezké karty, tak si myslím, že budeme mít dost nadhledu, abychom věděli, že ty dveře můžeme zabouchnout, že mu nic nedlužíme a že to je taková past. Ať to bude cokoliv, ať se budete cítit špatně z jakéhokoliv důvodu, není pro to důvod! Je to jen připomínka něčeho, co zůstalo nedoléčeno, nebo co potřebujete vykřičet, vyplakat, odstranit ze sebe, a jakákoliv intenzivní práce s touto emocí bude velmi účinná. Konec týdne už je o návratu k té pohodě, dokonce se vám velmi vyplatí si s tou případnou dočasnou krizí dobře poradit, protože tu čeká něco ve formě odměny. Přesto ale... upozornila bych na to, že je asi dobré si lépe promýšlet nabídky, které v tuto dobu dostanete, byť by vypadaly až příliš dobře a lákavě (tak smrdí čertovinou... a můžou vás notně pozastavit nebo zbrzdit)...


Zrevidujte i svoje životní plány, přítomnost, jestli nežijete v nějaké bublině falešně nahýčkaných pocitů pohody..., ale není to tak, nebo ta pohoda ve výsledku je škodlivá... Super lenošit nebo si dát skleničku, podlehnout zlozvykům, ale z dlouhodobého hlediska se to nevyplácí. Může to být cokoliv.

Jsou tu vedle sebe vaše sny, odpočinek, dlouhodobé plány a něco velmi fikaného, co vám bude chtít tohle vše trošku nahlodat. Nedejte se...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 16.5% (42)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 52.8% (134)
něco z nich vychází dobře, něco ne 7.1% (18)
jen málo toho vyjde... 10.6% (27)
vůbec nic 13% (33)

Komentáře

1 Ivuše Ivuše | 8. července 2018 v 15:33 | Reagovat

Jdu dál nechávám za sebou minulost,to už mám jasné,jen ta budoucnost je mlhavá a tolik moc by jsem chtěla aby byla jiskřivá.Bahno a marast jsou už jen na špičkách bot.

2 Jitule Jitule | 8. července 2018 v 20:26 | Reagovat

Bývalý partner se mi pořád motá životem, i když se tváří, že mu o nic nejde. Snad se do něj zase nepřiplete :-) Ale já se  nedám !!!

3 Tom Tom | 8. července 2018 v 21:38 | Reagovat

Nedám... :)

4 Désirée Désirée | 12. července 2018 v 16:26 | Reagovat

Tak dámy,sedí to exkluzivně....😓

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.