Novoluní v Raku 13.7.: Čas hýčkání, odvahy a posledních slz...

10. července 2018 v 9:21 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Toto novoluní je věnováno ženám, tím více, že se račím znamením pohybujeme i ve slunečním znamení, takže emoce mohou být v těch dnech mimořádně rozjitřené. A to jak ty pozitivní, tak ty negativní. Jednoduše řečeno, co vás těší, proč jste šťastní - to budete zažívat jako obrovský "wau" pocit... a bude to sílit. Kde jste unaveni, zklamáni, kde to bolí - tam to bude v tyhle dny bolet stonásobně.


No ale celkově jsme tady nikoliv od fňukání, ale od léčení, od nápravy...Možná to je temné, mrtvé období, trošku nehybné, ale skýtá obrovský potenciál v tom, že si můžeme naplno uvědomit to, co chceme, aby námi vibrovalo jako životní energie. Ať je to cokoliv, právě TO bude to, co nás může provázet jako takový nutkavý (často i potlačovaný pocit) niterného neštěstí, nebo štěstí - to už je na každém.


Souvisí to také s intuicí, která bude v této době mimořádně silná a často vám může našeptávat velmi důležité informace, nebo vás čirou náhodou zavést na místa, na která potřebujete a kde zažijete něco zásadního. Ten čas uvědomování může být krátký, není to o tom, že se utopíme v žalu, nebo ve štěstí, ale je to o tom, že krátce si něco uvědomíme a potom vede cesta přes pevnou, plodnou ženskou energii a přes výzvy k odvážným činům. Ideální čas na to skutečně změnit to, co změnit potřebujete!

Ideální čas vzít věci do svých rukou, protože přesně víte, jak ty věci vypadají. Ideální čas na velké příležitosti.
Dokonce si myslím, že to je i prostor pro chvíle, kdy si jen lehce uvědomíte, co bylo... a jste vděčni za to, že to už třeba nemusíte prožívat - načež v tuhle dobu vám do života může vstoupit situace (nebo i jen myšlenka), která jasně řekne "ANO, protože tady už je to nové." Tady už jsou ty šance, ty nabídky, často spojené s ženstvím, mateřstvím, rodinou, tím hýčkajícím zázemím.

Můžete měnit práci, zlepšovat mezilidské vztahy, potkávat lidi, nebát se je oslovovat, nebát se světu ukázat, že tady jsem! A v tomhle nejlépe poradí intuice, nechte se jí v tom račím období vést a buďte trpěliví, pokud je třeba, klidně si i vyplačte staré nahromaděné slzy, protože ten koutek bezpečí, do kterého se budeme chtít stáhnout a tam si popřemýšlet sami nad sebou, ten budeme potřebovat. Nezůstavejte v něm dlouho - už s víkendem tu jsou neskutečné nabídky a otázka, jestli se tedy přidáte k té odvaze?

Docela bych to doporučovala, protože příští týden se budou dít zázraky a štěstí přeje připraveným...(natěšeným).
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 16.5% (42)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 52.8% (134)
něco z nich vychází dobře, něco ne 7.1% (18)
jen málo toho vyjde... 10.6% (27)
vůbec nic 13% (33)

Komentáře

1 Mirka Mirka | 10. července 2018 v 9:49 | Reagovat

Děkuji Renatko,je to jako světýlko na konci tunelu. :) Budete někdy dělat výklady,nebo už se to nesmí?

2 Ivuše Ivuše | 13. července 2018 v 14:41 | Reagovat

Já vám mám takový vztek na vše a na každého,mám pocit,že mě rupne hlava.Každý za něco může.Já by jsem vyběhla to někam vyřvat!Papiňák hadr!

3 umodrekocky umodrekocky | 13. července 2018 v 19:53 | Reagovat

[1]: smí smí... zas udělám.

4 L. L. | 14. července 2018 v 10:05 | Reagovat

[3]: Hurááá! Těšíme se :)

5 Ivuše Ivuše | 14. července 2018 v 12:56 | Reagovat

Hlásím úplněk ve zdraví přežitý a mám pocit jako by se ve mě vše uhladilo a uspořádalo :-)

6 sylva sylva | E-mail | 14. července 2018 v 19:25 | Reagovat

Já jsem RAK ,a tak jsem zvědavá ,co mi novoluní a zatmění v RAKU přinese.Moc bych si přála nové zaměstnání ,která mě bude naplnovat a nebudu mít problém se do ní dostat,prostě restart v životě by se mi hodil ,abych se už konečně nakopla a žila.Kéž by se mi to splnilo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.