Týden 2.-8.7.: Týden jemnosti: Sedněte si do křesla ve svém divadle

1. července 2018 v 22:02 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Naše štěstí, zdraví a pocit hojnosti se bude bude tento týden skrývat v jemném přístupu ke všem těmto tématům. Nadhledu, důkladném přemýšlení. Vlastně to je taková ideální dovolenková nálada - kdy nám před očima nebo v hlavě bude defilovat množství nápadů, inspirací, možností a situací, které se pomaličku budou s pokračujícím týdnem odlupovat jako slupky cibule. Sedněte si pohodlně do křesla a dívejte se na to divadlo a snad ani, není-li nutno, do ničeho moc nezasahujte. Ono totiž to, co je to pravé - to řešení - to přijde zvenčí formou nějaké nabídky nebo se závanem nesmírně milého, srdečného pocitu.
To je asi ten pravý orientační bod pro tento týden - sledujte pouze, co vám je milé.
To je cesta.


S polovinou týdne se lámeme do trochu dočasně akčnějších energií, kdy to může mít podobu zvýrazněných zmatků, sporů, výzev k nějakému zlepšení, rychlých informací, které vám přijdou buď mimořádně vhod, nebo naopak mimořádně nevhod, či to mohou být události, které vám přinesou možnost si uvědomit přesně, kudy máte jít, protože něco už bude tak nepohodlné a bude na to ukázáno prstem, že neradno v tom zůstávat. Uvědomíte si, že fakt potřebuje o číslo větší boty...
A s pocitem pohodlí už v těch nových botách můžete strávit víkend, takže pozor na to, nic v tomto směru neodkládejte a i kdybyste se jen dali do pečlivého výběru nových bot, užijte si ten pocit, že už víte, že POTŘEBUJETE NĚCO jiného. Máme to přímo před očima! Zachovávejte celý týden tu jemnost, ten nadhled a pečlivě se dívejte do minulosti na souvislosti, do budoucnosti, ale hlavně plně prožívejte přítomnost, protože v tento týden vám i zcela všední zážitky mohou dát velmi mnoho. Celkem fajn odpočinek před prázdninovými dny rozjetými naplno, co říkáte?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 16.5% (42)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 52.8% (134)
něco z nich vychází dobře, něco ne 7.1% (18)
jen málo toho vyjde... 10.6% (27)
vůbec nic 13% (33)

Komentáře

1 Loan Loan | E-mail | 4. července 2018 v 4:12 | Reagovat

Ako získat pôžicku vo výške 2% úrokovej sadzby s Victoriafinancier@outlook.com

     Prišiel som na internet, aby som vedel viac o tom, ako sa obrátit na banky alebo získat úver s nízkym kreditným skóre. Potom som našiel vela clánkov a clánkov na rôznych miestach, pretože Victoria Financier pomáha ludom, podnikom a organizáciám požicat 2% úrokovú sadzbu. S poznaním, ktoré som získal on-line, kontaktujem Victoria Financier s: Victoriafinancier@outlook.com, vysvetlil som svoju vlastnú. Požiadal som 60 000 dolárov, ale schválil som 40 000 dolárov a to bolo 40 000 dolárov, ktoré som dostal na svoj úcet. E-mail Victoria Financialist teraz s: Victoriafinancier@outlook.com

*Celé meno:_________

* Adresa: _________

*Telefónne císlo:_________

* Výška pôžicky: _________

Trvanie úveru: _________

*Krajina:_________

* Úcel úveru: _________

* Mesacný príjem: __________

* Povolanie __________

* Zvýšit: _________

* E-mail: _________

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.