TAROTSKOPY NA LISTOPAD A PROSINEC.
AKTUÁLNĚ: Nové objednávky na vánoční výklady již mají stopstav - už bych jich víc nestihla. Další vlna výkladů už bude bez obrázků konkrétních karet, výklad oživím ilustračními náladovými obrázky a víc se zaměřím na text, protože tak to máte prostě raději a já se tomu přizpůsobím.
Kdo nestihne vánoční výklady a měl by zájem o speciální výklad, tak prosím vyčkejte, v průběhu Vánoc přidám do nabídky nový výklad podobný, tentokrát celý nabitý NOVOROČNÍ energií a ten by byl k vypracování po 10.1.2019.

1.-.7.10.: Učebnice podzimní dokonalosti

29. září 2018 v 7:00 |  Každotýdenní kalendář
Tento týden bude jako nejkrásnější modelka na světě. Dokonalý. Ukázkový a učebnicový. Snad jsme tak zvláštně namlsaní ještě z předchozího týdne a plni ideálů, že si neumíme představit neúspěch nebo temnější časy. A proč ne? Proč jednou si neprožít týden, ve kterém je všechno tak, jak má být. Všechno ve znamení kvality a zúročené odvahy. Jednoduše, zkuste si tento týden opravdu odvážně vzít a utrhnout to, co vám patří.


Zkuste si třeba jen v mysli nasměrovat úspěch. Promyslet ho, vzít v potaz, že ono to stejně dříve či později bude muset být tak, aby to vyhovovalo vašemu životu - aby v něm vůbec něco rostlo do budoucna, tak bude muset dojít ke změnám, které se více či méně budou tento týden rýsovat na obzoru. Jestli další týden prasknou jako fata morgana, nebo už na nich budete reálně stavět, je skoro jedno - důležité je, že to, díky čemu budete tento týden šťastni, je ten pravý ukazatel. A naopak, výrazněji na té druhé straně také bude pronikat to, čemu už dochází čas, co se přirozeně dostává do fáze úbytku, ztráty, umírání. I tady je čas rozmýšlet změny, které by mohly podpořit ten proces, nebo je spatříte, že se blíží a je třeba se na ně připravit. Snad nikdy dřív tu nebyl tak výrazný vliv toho, že co má růst, poroste. Co má zemřít, zemře nebo se to připraví k loučení. Dokonalá symbolika podzimu.

Všechno bude mít logiku. Je až neuvěřitelné, jak tento týden bude ve všem průhledný a pochopitelný, jak všechno bude jasné a mít souvislosti. Stejně jako počasí venku, roční období… naprostý soulad.
Jako otevřená kniha!

Máme šanci vyřešit i zásadnější témata svého života, když je nastolíme. Někdy nám v tom pomůže osud sám a vyloží karty na stůl. A bude jasno. Je tu zřejmá touha růst, obnovit cyklus, začít dlouhodobě úspěšné a kvalitní projekty. Mohu to přirovnat k pocitu zamilování se do něčeho, někoho - nebo k pocitu, kdy začínáte být nadšeni z nové práce. Všechno bude růžové. Navždy. A tak se podle toho pojďme zařídit. Já vím, že to tak nebude, ale proč si to jednou takhle neužít. Proč se jednou nevrhnout do života tak naplno, jako by to bylo naposled.
Možná i proto, že něco tam naposled nejspíše bude. Něco se s tímto týdnem rozloučí a uvolní to místo novému.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 14.6% (49)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 47% (158)
něco z nich vychází dobře, něco ne 10.7% (36)
jen málo toho vyjde... 12.8% (43)
vůbec nic 14.9% (50)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.