TAROTSKOPY NA LISTOPAD A PROSINEC.
AKTUÁLNĚ: Nové objednávky na vánoční výklady již mají stopstav - už bych jich víc nestihla. Další vlna výkladů už bude bez obrázků konkrétních karet, výklad oživím ilustračními náladovými obrázky a víc se zaměřím na text, protože tak to máte prostě raději a já se tomu přizpůsobím.
Kdo nestihne vánoční výklady a měl by zájem o speciální výklad, tak prosím vyčkejte, v průběhu Vánoc přidám do nabídky nový výklad podobný, tentokrát celý nabitý NOVOROČNÍ energií a ten by byl k vypracování po 10.1.2019.

10.-16.9.: To „nepohodlné“ může být velmi prospěšné

9. září 2018 v 7:04 |  Každotýdenní kalendář
Tento týden se nad námi rozprostírá jedno hlavní téma: "Chceš pokračovat v tom, co děláš, nebo chceš něco jiného, hele, co pro tebe mám?" A tohle pořádně zavaří hlavu, protože to není nic, co bychom chtěli, očekávali nebo se o to prosili. Taková nevyžádaná rada, šance nebo něco, co nám zahýbe životem a bude chvíli trvat, než si uvědomíme, že nám to vlastně do života vnáší rovnováhu nebo jistý druh harmonie a stability a zbavuje nás to rozhodování nebo věčného balancování v životě. Už si to ani neuvědomujeme, protože jsme na ten druh nepohodlí tak zvyklí, že když je nám nabídnuto pohodlí, ani si ho nedokážeme v první chvíli vychutnat.Tento týden bych se tedy zaměřila na události, které vám přinesou jakýsi čerstvý vítr do života, budou třeba i zmatené, nebo nevyžádané, budou i nepříjemné, protože nás vytrhnou z pohodlí - ale zkuste se na tu novou nabídku nebo změnu, kterou by mohly teoreticky nastolit, podívat jinak. Co by se stalo, kdyby tahle věc byla využita? Co by mi to vyřešilo?
Skrývat se za tím mohou i události, ve kterých se nám skutečně uleví. Kdo to nepohodlí cítil, tak tento týden má šanci, že se mu uleví, že přijde ta očekávaná změna, i když třeba zároveň ukáže prstem na něco, co je pěkně bolavé nebo to nechceme moc vidět. Je tu velká dávka klidu a stability, zejména v polovině týdne, kdy všechno bude přát i materiálním hodnotám, vyrovnání, zaplacení, můžete se snažit o lepší práci, o výdělek, o budování místa, kde žijete, zvelebování, takové to "hnízdění" a je jedno, jestli vám přinese peníze do kasičky, nebo jestli si pořídíte hezký polštářek do obýváku. Je tady tento týden jednoduše něco, co přináší nenápadnou radost nebo novinku, kterou lze snadno přehlédnout, nebo ji šmahem zavrhnout, protože jste zvyklí na něco jiného. To, co bude velmi prospěšné, je tento týden zároveň trošku nezvyk. Něco jiného, od rebelství po překonání nepohodlí - může to být celá škála pocitů…

A ještě snad: nenechte se vytrhnout z klidu starými zlozvyky, návraty k nim. Nenechte se utáhnout na vařenou nudli od něčeho, co vám vědomě ubírá na silách. Tím spíše uvidíte, že právě tohle vás vysiluje - a místo toho otočte hlavu a zaměřte se na zázemí ve své těsné blízkosti.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.