TAROTSKOPY NA LISTOPAD A PROSINEC.
AKTUÁLNĚ: Nové objednávky na vánoční výklady již mají stopstav - už bych jich víc nestihla. Další vlna výkladů už bude bez obrázků konkrétních karet, výklad oživím ilustračními náladovými obrázky a víc se zaměřím na text, protože tak to máte prostě raději a já se tomu přizpůsobím.
Kdo nestihne vánoční výklady a měl by zájem o speciální výklad, tak prosím vyčkejte, v průběhu Vánoc přidám do nabídky nový výklad podobný, tentokrát celý nabitý NOVOROČNÍ energií a ten by byl k vypracování po 10.1.2019.

17.-23.9.: „Nečekat a komunikovat!“

15. září 2018 v 21:22 | Renata |  Každotýdenní kalendář

Velmi akční týden přeje komunikaci, vyřizování, skvělému nadhledu, který je navíc ještě osvícen jakousi vizí, která může tento týden být až magická. Nebo být velmi silně cítit. Vlna úlevy a nadšení zároveň, že přesně víme, co činíme, kam míříme a co pro to máme udělat. Perfektní čas pro regeneraci duše i těla - můžeme se cítit nabiti energií a chutí na cokoliv, co jen budeme chtít. Někdo se může tento týden rozhodnout pro něco odvážného nebo něco, co mu zajistí do budoucnosti pevnou půdu pod nohama. V tomhle případě vyhlížejte starší osobu, muže nebo osobu, která má s tím, co zamýšlíte, velmi bohaté zkušenosti. Někoho, koho se můžete zeptat. Kdo vám podá ruku a přidrží vás na tu malou chvíli, než zase budete moci jít sami. Kdo ukáže směr. Může to ale být i něco více hmatatelného, jako finanční obnos, který umožní splnit si sen, nebo postoupit někam, kam jste potřebovali. Dostanete do ruky něco malého, co vám umožní si říct: "Tak, a teď mám přesně to, co jsem potřebovala, abych… a tak se nadechnu a půjdu to udělat."


Není to moc pohyblivý čas, spíše se v něm potichu, a přesto s obrovským řachotem, překládávají informace a události kolem tak, abychom s nimi mohli účinněji pracovat dál. Tichá plánování. Týden odvážných myšlenek. Víc než kdy jindy se nám budou tento týden zjevovat nápady, vize, pochopení, která budou potřebovat ještě uzrát, to je pravda, ale bude tu ten první impuls. Nevylučuji, že k němu nedostanete i toho patřičného člověka, který vám pomůže, nebo je ztělesněním té prvotní jiskry, která je potřeba. Že by pokračoval minulý týden a znovu dostáváme na talíř to samé téma, ale tentokrát je z něj něco poodhalené. Více je vidět, o co přesně šlo. A tedy může začít druhé kolo zvažování, jestli to tak chci, nebo ne… Jestli něco nového pustit do života, byť by to byla jenom myšlenka nebo připuštění si jiné skutečnosti, než na jakou jsme zvyklí.

Znovu tu je faktor, který odhaluje to, co zůstávalo skryto. Cokoliv potřebujete, zkuste tento týden vykomunikovat. Podnítit ten proces objasnění. "Chci vědět, co bude dál", "Chci vědět, jak to tedy je, abych mohla udělat další krok." Nebo jen proto, aby se podoba budoucnosti vyjasnila. Čas přeje změnám a práci na změnách - bude jasně zřetelné, čím by vám prospěly. A i když je nemusíte potom realizovat, už jenom to, že si z těch úvah něco vezmete, drobného a nenápadného, je velkým krokem.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 14.6% (49)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 47% (158)
něco z nich vychází dobře, něco ne 10.7% (36)
jen málo toho vyjde... 12.8% (43)
vůbec nic 14.9% (50)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.