TAROTSKOPY NA LISTOPAD A PROSINEC.
AKTUÁLNĚ: Nové objednávky na vánoční výklady již mají stopstav - už bych jich víc nestihla. Další vlna výkladů už bude bez obrázků konkrétních karet, výklad oživím ilustračními náladovými obrázky a víc se zaměřím na text, protože tak to máte prostě raději a já se tomu přizpůsobím.
Kdo nestihne vánoční výklady a měl by zájem o speciální výklad, tak prosím vyčkejte, v průběhu Vánoc přidám do nabídky nový výklad podobný, tentokrát celý nabitý NOVOROČNÍ energií a ten by byl k vypracování po 10.1.2019.

24.-30.9.: Čas bilancování a malých odměn

22. září 2018 v 20:31 | Renata |  Každotýdenní kalendář

Čas bilancování. Zkraje týdne tu je ještě velmi hezký čas, ve kterém kolem sebe můžeme vidět dobře zapadající souvislosti, všechno bude dávat smysl, dokonce to je i pěkný čas z hlediska mezilidských vztahů a můžeme potkat i lidi, kteří nám budou srdci blízcí nebo něčím nápomocní. S polovinou týdne se budeme hřát na výsluní čehokoliv, co pro vás v tuhle chvíli má velký smysl a čím žijete, abychom se s druhou polovinou týdne trošku sesadili z trůnu. Může to být únavou, přetížením, nějakými náhlými pochybnostmi, vzpomínkou na minulé zkušenosti, nebo tématem okradení o něco, co bylo naše, a najednou je to pryč. Je tu pocit ztráty, u kterého je nepochopení.
Bude-li vám v tu dobu těžko, smutno a unaveno, odpočiňte si. Je to způsobeno tím, že opravdu nějakou dobu jedete na prázdnou nádrž a je potřeba ji doplnit. Přijde mi, že i ty pocity ztrát jsou takové domnělé, že ve chvíli, kdy se znovu nadechnete, buď zmizí, nebo jejich důsledky dokážete velmi snadno odstranit. Nic se nejí tak horké, jak se uvaří a tady to platí dvojnásob.Také je možné, že jde o kombinaci nadšení, usazení se v nějaké roli, domácké pohodě, ve které najednou, když se člověk zklidní, uvidíte, co jste kdysi žili a nyní už nemusíte, to citlivým povahám může zapříčinit i smutnější nostalgické rozpoložení. Tuto energii lze také využít pro vylepšení všeho, u čeho máte pocit dluhu, a to zejména v oblasti rodinné, ohledně dětí, nebo vztahů s blízkou rodinou. Tady bude vhodný čas na omluvu, je-li třeba. Na podanou ruku nebo pochopení něčeho, co se v minulosti pochopit nepodařilo. Uvedení v rovnováhu.


Udělejte tento týden všechno hezké, co můžete pro sebe a své blízké a co nejvíce si to užijte. Pokochejte se životem takovým, jaký je a pak si odpočiňte, nebo využijte nástinu minulosti k tomu, abyste se vším probrali a řekli si: "Fajn, tohle všechno mám už za sebou. A úspěšně." Teď žiju něco, co je výsledkem toho, že jsem se kdysi zvedl na kolena. A víte co? Tento týden zcela klidně může být odměnou za přestálé příkoří minulosti. Alespoň maličko. Tak tu odměnu nepřehlédněte…
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 14.6% (49)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 47% (158)
něco z nich vychází dobře, něco ne 10.7% (36)
jen málo toho vyjde... 12.8% (43)
vůbec nic 14.9% (50)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.