TAROTSKOPY NA LISTOPAD A PROSINEC.
AKTUÁLNĚ: Nové objednávky na vánoční výklady již mají stopstav - už bych jich víc nestihla. Další vlna výkladů už bude bez obrázků konkrétních karet, výklad oživím ilustračními náladovými obrázky a víc se zaměřím na text, protože tak to máte prostě raději a já se tomu přizpůsobím.
Kdo nestihne vánoční výklady a měl by zájem o speciální výklad, tak prosím vyčkejte, v průběhu Vánoc přidám do nabídky nový výklad podobný, tentokrát celý nabitý NOVOROČNÍ energií a ten by byl k vypracování po 10.1.2019.

9.9.2018: Novoluní v Panně: Přestavba

9. září 2018 v 7:02 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Tak! A tohle je jedno z nejsilnějších novoluní, alespoň co se týče toho, co mi tady ukazují karty. Je v Panně, zdánlivě nenápadné, akurátní, přesné, pečlivé, můžeme úžasně plánovat, zklidnit se a narýsovat si celý svůj život nebo se zamyslet nad důležitými oblastmi našeho života a skutečně přijít na užitečná fakta, souvislosti a z toho pramenící plány, jež mají dobrou životaschopnost.
Tarot ukázal rozpor zlozvyků, zlatých klecí, všeho, co nám škodí a naopak všeho, co milujeme, kam nás srdce táhne, co k nám patří… a mezi tím je karta klidu, rozmyslu a "léčení". A karmy jako takové. To je třešnička na dortu, která může způsobit to, že na vlastní kůži pocítíme rčení: "Dej si pozor na to, co si přeješ, protože by se to mohlo splnit." A to možná i velmi rychle. Zároveň nám může přinést okolo druhé zářijové neděle i události, které se prostě mají, nebo měly stát - a nám měly něco říct, ukázat nebo nasměrovat. Zodpovědět otázky.
Kromě plánování a velmi pečlivého dívání se na svět kolem sebe, můžeme v tuto dobu také hýbat událostmi sami. První krok od toho, co je špatné… první krok k tomu, co je pro nás dobré a v souladu. První krok od zlozvyku, škodlivého vzorce, první krok k lásce, k novému životnímu projektu, ať už si pod tím představíte cokoliv. TO, co se bude dít, bude možná rychlé, ale je v tom vystopovatelný rozmysl. Nějakou dobu se to, co se teď děje, chystalo. Ten čistý stůl, který tu více či méně nastoluje sám osud, má potenciál se prostřít něčím, v co jste možná ani nedoufali…
K čemu tento čas využít? K důkladné introspekci. K prvním krokům za lepším životem, i kdybyste měli začít lépe jíst, cvičit apod… Pokuste se vychytat nové šance na lepší život, práci, vylepšení vztahů, protože tam může přijít i podaná ruka od toho, kdo o ní v tuhle chvíli opravdu stojí. A to je k nezaplacení.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.