TAROTSKOPY NA LISTOPAD A PROSINEC.
AKTUÁLNĚ: Nové objednávky na vánoční výklady již mají stopstav - už bych jich víc nestihla. Další vlna výkladů už bude bez obrázků konkrétních karet, výklad oživím ilustračními náladovými obrázky a víc se zaměřím na text, protože tak to máte prostě raději a já se tomu přizpůsobím.
Kdo nestihne vánoční výklady a měl by zájem o speciální výklad, tak prosím vyčkejte, v průběhu Vánoc přidám do nabídky nový výklad podobný, tentokrát celý nabitý NOVOROČNÍ energií a ten by byl k vypracování po 10.1.2019.

Deset andělských témat od Doreen Virtue

7. září 2018 v 16:39 | Renata |  Knihy pro dospělé
Dejte si do čaje med a ke všedním dnům si přibalte kousek této knížky. Osladí vám život. Pro mě není andělské téma tím nejoblíbenějším, jsem praktičtějšího ražení, ale přesto mám Doreen Virtue ráda, protože umí i velmi dobré psychologické knihy a všechno to andělské vnímám jako do peříček zabalenou symboliku, která někomu ukáže cestu. A dobře, přiznám se, někdy mám chuť i na ta sladká andělská peříčka.


V této milé knížečce autorka tvrdí, že se jen tak posadila a sepsala to, co jí andělé řekli. Deset oblastí, témat, nad kterými se zamyslí částečně tak medově zaobaleně, ale částečně i velmi prakticky. A vy si můžete vybrat, na který z těchto dvou úhlů pohledu máte zrovna chuť.

Ta hebká část….
Až bude za okny sychravo a vaše duše bude potřebovat pohladit… klidně uvítáte i tato slova:
"My andělé vám vstoupíme do snu, ve kterém jste vykázáni na planetu plnou nebezpečí, chladu a netečných cizinců. Uvnitř takového snu vás přivedeme zpátky k uvědomění si vašeho nebeského domova u Boha. Zůstanete ve svém fyzickém těle, ale posunete se od strachu k záměru pomáhat ostatním snícím."
A na chvilenku má člověk pocit, že jeho život má smysl, i když zrovna probíhá v nějakém chladném místě, nebo citově či jinak strádáte. A vědomí, že i přesto jsme "bohatí", nám přitáhne zlepšení do života. No, prý to tak funguje, tak proč si dnes neosladit čaj o něco více… Vždyť za okny tak prší…

Ta realistická část…
A pokud nebude pršet, nebo budete prostě chtít jen vědět, že se nemáte už donekonečna matlat v problémech, které stejně nevyřešíte, nemáte se dál stresovat něčím, nebo někým, komu je stejně jedno a že je někdy třeba udělat něco ryze praktického, aby se život pohnul kupředu, tak pro takovouto chvilku tu jsou i jiné odstavce….
"Mnohé chtění je jen snahou ovládnout stres, který je součástí snu o oddělení a dualitě. Jaké nutkavé chování používáte ke zmírnění stresu, které ale vlastní vytváří další stres? Například nutkavé nakupování, jedení nebo pití jsou vyjádřením touhy spojit se s něčím vnějším, co by vás naplnilo a zvýšilo váš pocit štěstí. Zdá se vám, že vnější věc může zmírnit váš stres."
Následně radí, abychom si upřímně popovídali sami se sebou, jestli tu věc skutečně potřebujeme, jestli její údržba není stresující (byť tím, že je třeba drahá) a jak trvalé nebo chvilkové štěstí nám přinese, případně se ohlédnout i do minulosti, jestli podobný model neprožíváme už po xté. A co s tím? Nic vnějšího nám nepřinese trvalý pocit štěstí, ten nám přinese přeorganizování mysli na to, co už máme, na vděčnost za to, co máme - na denní péči o to, co máme. O tělo, duši, dobré jídlo, zdravý pohyb - a najednou nebudou potřeba náhražky, protože se duše i tělo dají dohromady…


A všechny ty různé styly a odstavce tu jsou tak namíchány, že se knížka stává hezky čitelnou pro čtení od začátku do konce, ale i pro chvíle, kdy si ji odložíte někam na okno nebo do rohu nočního stolku a vytáhnete jenom tehdy, když se budete chtít potěšit, nebo získat specifických sil pro váš život…


Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2018, www.synergiepublishing.com
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.