TAROTSKOPY NA září.
Znovu můžete objednávat výklady na míru, doporučuji zejména tarotskopy a ten podzimníííí.


Komentáře

1 Sarah Sarah | 13. září 2018 v 16:08 | Reagovat

Knihu som síce nečítala, ale poznala som istého muža, ktorý žil v týchto končinách... a zrejme aj žije. Podobne ako autor viedol život s veľkými peniazmi na účte, no bol unavený a sám. Chýbala mu láska. Muži akosi prestávajú byť mužmi. Američania a Azijati utekajú do Ruska a do Európy mysliac si, že ešte nájdu kúsok ,,tradičnej" ženy. Aspoň tak je to z mojej skúsenosti. Odvraciame sa od Ameriky a dúfame, že pomôže východ... no možno že ani východ nie je až taký ,,osvietený" ako sme si mysleli. Pýtam sa teda: kde je pravda? Alebo je svet už úplne hore nohami?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.