TAROTSKOPY NA LISTOPAD A PROSINEC.
AKTUÁLNĚ: Nové objednávky na vánoční výklady již mají stopstav - už bych jich víc nestihla. Další vlna výkladů už bude bez obrázků konkrétních karet, výklad oživím ilustračními náladovými obrázky a víc se zaměřím na text, protože tak to máte prostě raději a já se tomu přizpůsobím.
Kdo nestihne vánoční výklady a měl by zájem o speciální výklad, tak prosím vyčkejte, v průběhu Vánoc přidám do nabídky nový výklad podobný, tentokrát celý nabitý NOVOROČNÍ energií a ten by byl k vypracování po 10.1.2019.

Ohlédnutí za létem 2018

11. září 2018 v 15:56 | Renata |  MĚŠÍČNÍ TAROTSKOPY
Ještě v sobě všichni máme nějaký dozvuk léta, které bylo zvláštní už jen extrémním horkým počasím, ale možná i tím, co vám přineslo. Mělo být něčím zcela jiné,… a mělo nám v něčem velice pomoct, ačkoliv podle vašich ohlasů, to nemuselo být vždycky skrze příjemné události. Je tedy jasné, že to, co se událo, bude mít ještě dopad na podzimní dny a na ten další život, a ať něco přišlo, odešlo, vyjasnilo se příjemně nebo i nepříjemně, dá se to vzít jako odrazový můstek k budoucnosti, která je před námi. Ono to ani jinak nejde, ani to jinak na světě nefunguje.
Zkusíme se nad tím ohlédnout ještě přesněji a možná získáte nějakou inspiraci, nebo přesně tu informaci, která vám k pochopení chyběla.Proč bylo toto léto tak obtížné a přetěžující?
Karty Pětky mincí a Rytíře mincí jsou úplně výmluvné. Abychom viděli, kde máme slabiny. Abychom si sáhli na dno jen proto, abychom se na to dno už nechtěli dostat více…. A pokud se vám děly věci, při kterých jste se cítili obráni, podvedení, strádali jste, nebo se na vás doslova vyvalila lavina otázek, nebo neznámých událostí, myšlenek, ve kterých hrál hlavní roli pocit nedostatku - pak se lze zamyslet nad tím, jestli právě tyhle otázky a situace tu nebyly proto, aby řekly: "Ale vždyť se v tom udržuješ sám/sama?" Plus ještě tedy faktor, že vás v tom někdo utvrzuje, proto se tomuto všemu ve vašem životě tak daří, tomu strádání… nebo naopak, že máte po ruce někoho, na kom vám záleží, za koho nebo za co jste zodpovědní a už jen ten pocit zodpovědnosti za druhé (tady je to symbolicky dítě, které ta postava drží za ruku a je povinna ho vyvést z té mizérie) je právě tím motorem pro hledání stability, zázemí a mnohem lepších životních nebo citových podmínek.

Rytíř mincí představuje pravý opak té Pětky. Je to pomalosti, zajištění, jistotě, zázemí, kterým neotřese jen tak něco. Je to síle a vytrvalosti, dobrém přemýšlení a plánování, které právě tyhle kvality zajistí. Možná jste tedy v průběhu léta došli k závěrům, jak něco ve svém životě výrazně změnit.
K tomu bych upozornila na celkovou energii září, které právě těmto myšlenkám a posunům přeje, zejména pak doba novoluní, kdy přímo uvidíme, nebo nás napadne, jak přesně se dostat z mizérie minulosti do něčeho, co nám poskytne pevnou půdu pod nohama.

A pokud vaše léto nebylo tak obtížné…

Jiné úhly pohledu z letošního léta?
Tak nabízím ještě jeden pohled… CO obecně nám léto přineslo? Změnu úhlu pohledu. A protože ten Viselec je už opačně, je hlavou nahoru a výrazně tu vystupuje to jeho osvícení, ta myšlenka, nápad, síť plánů, do nichž se brzy pustí, je jasné, že léto mělo skutečně vyjasnit maximum možného. Často i něčeho, co dlouho nešlo na svět, na co jsme dlouho čekali, nebo se před tím sami dokonce schovávali.

Nyní už to víme, nyní je jasno. Nyní to můžeme vnímat jako čistý stůl, na kterém vidíme pořádek a předměty, se kterými lze začít nový školní rok, nové období, nic už nepřibyde, nic neubyde, takhle to je…
Druhá karta je Sedmička holí, může upozorňovat, že na své letní cestě někteří mohli potkat i nepříjemnou situaci, kdy se lidé kolem nich zdánlivě proti nim spikli. Kdy došlo k lidským, citovým zklamáním, kdy jste byli nuceni prožít šok z "přeměny" někoho jiného, z pádu svých iluzí, z prasknutí, byť sebelépe myšlených růžových obláčků. Kam až lze zajít? Kde je pravda? Co se vlastně stalo? Je tu náznak zmatku, protože najednou je kolem něco jinak a je třeba se tomu přizpůsobit. Dobrou zprávou je, že tohle je energie, ve které se té změně přizpůsobíme relativně snadno, nebo… jsme odhodláni (v některých případech až zarputile či vztekle odhodlaných) to vážně změnit, stát si za svým. Můžete si být jisti, že závěry, které jste z letošního léta učinili, jsou dlouhodobého charakteru, takže bez obav si podle nich můžete naplánovat další život….
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.