TAROTSKOPY NA LISTOPAD A PROSINEC.
AKTUÁLNĚ: Nové objednávky na vánoční výklady již mají stopstav - už bych jich víc nestihla. Další vlna výkladů už bude bez obrázků konkrétních karet, výklad oživím ilustračními náladovými obrázky a víc se zaměřím na text, protože tak to máte prostě raději a já se tomu přizpůsobím.
Kdo nestihne vánoční výklady a měl by zájem o speciální výklad, tak prosím vyčkejte, v průběhu Vánoc přidám do nabídky nový výklad podobný, tentokrát celý nabitý NOVOROČNÍ energií a ten by byl k vypracování po 10.1.2019.

ŘÍJEN 2018: Obecně

29. září 2018 v 21:10 |  MĚŠÍČNÍ TAROTSKOPY
Říjen rozhodně vyvstává ze všednosti. Přináší mnoho skrytých témat, která až s překvapivou razancí a nepříjemně prolínají na povrch a působí všelijaké emoce. Ke všemu ale dostaneme návod. Ke všemu bude vysvětlení. Kdo se bude chtít utopit ve svých problémech, tak tomu se to v říjnu může i podařit. Bude jich pořádné tsunami a ne každému se do nich bude chtít zakousnout. Kdo jich ale už bude mít plné zuby, ten s nimi velmi účinně zatočí. Protože čas přeje akci, přeje odvaze a nekonvenčním řešením. To je také jediná možnost, jak se v říjnu dostat z pastí samoty nebo mizérie, pokud do nich spadneme. Ten návod je tolikrát se tu opakující, že je snad univerzální pro každého. Chce to rozseknutí rozumem, odvahou, "konečně něco udělat", nebo přijmout pomocnou ruku, která je poblíž a která tam ale, milí zlatí, okouní už nějakou dobu a vy ji jen nevidíte… A pak je to vědomí vlastní hodnoty a vědomí směru do budoucnosti, to už potom tomu nastartovanému motoru jenom vloží pod křídla ten správný vítr.V tomto světle se říjen zdá měsícem, ve kterém pokračuje trend zásadních pohnutí v životě a to buď ze samoty, nebo z pocitu bídnosti a nedostatku či z citového strádání. K tomu všemu tady bude možnost, jak to už nechat za sebou. Znamená to ale také, že tyhle emoce můžeme znovu prožívat, pokud jsme je potlačovali nebo neviděli, kterak se v nich násilně sami držíme, nebo nás někdo drží a my jen otáčíme hlavu a děláme, že je nevidíme. Tam ten tlak může být až nepříjemně silný a drtit nás neuvěřitelnou silou.


Zejména pak ke konci měsíce sílí čas, ve kterém se zrychluje a zintenzivňuje možnost, že na vás vykoukne nějaká suprová nabídka, výrazné zlepšení situace, doslova pobídka, ke které bude sice potřeba odvaha, ale vy budete vědět, že se vyplatí.
Mnoho dobrého můžete v říjnu pro sebe udělat v samotě, v rozjímání, ve chvílích, kdy si dáte pauzu a kousek klidu, abyste… cokoliv vaše duše potřebuje. Můžete najít i cestičky z velmi spletitých situací, protože najednou uvidíte i šance a možnosti, na které jste předtím ani nepomysleli. Dejte šanci intuici, času a pokoře, která vám může ukázat velmi účinná řešení. Šanci růst dostane všechno, co souvisí s rodinou, ženským zázemím a s růstem projektů do budoucnosti - vše podpořeno pocitem, že to je sakra dobře rozmyšlená věc a tedy poté, velmi pevně uchopena do rukou. Čas vhodný i pro lásku, kdy lidé, které v této době potkáte, mohou být právě tím impulsem, který do života potřebujete - který vám do dá sebevědomí a směr.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.