TAROTSKOPY NA LISTOPAD A PROSINEC.
AKTUÁLNĚ: Nové objednávky na vánoční výklady již mají stopstav - už bych jich víc nestihla. Další vlna výkladů už bude bez obrázků konkrétních karet, výklad oživím ilustračními náladovými obrázky a víc se zaměřím na text, protože tak to máte prostě raději a já se tomu přizpůsobím.
Kdo nestihne vánoční výklady a měl by zájem o speciální výklad, tak prosím vyčkejte, v průběhu Vánoc přidám do nabídky nový výklad podobný, tentokrát celý nabitý NOVOROČNÍ energií a ten by byl k vypracování po 10.1.2019.

SVÁTEČNÍ Podzimní usebrání

28. září 2018 v 5:52 | Renata |  Výklady pro vás a výkladové dny
Pojďme se spolu podzimně usebrat. SVÁTEČNÍ PÁTEK, hodí se to. Zvu vás dnes do jednoho z výkladů v mé nabídce, vy ho na míru dostanete rozsáhlejší. A zvu vás k nahlédnutí nejen do podzimních témat, ale myslím, že se už prozradím i s těmi tématy adventními, a vánočními, protože tarotskopy už připravuju na tuto dobu. A to zrovna dnes, čeká mě od rána část dne s vašimi výklady a část s těmi obecnými. A je to vážně relax!

Celkově celý podzim vypadá moc hezky...Co bychom tedy mohli nechat za sebou…. I tento výklad může někoho inspirovat.
Co tedy nechat za sebou, do čeho intenzivněji s koncem roku vrhnout? Páže pentaklů, Šestka holí, Osmička kalichů. Na straně druhé, do čeho se s verou lze opřít s prvními sněhovými vločkami, nefalšovanou zimou a s novým rokem - Mág, Mírnost a Desítka pentaklů. První dojem je rozhodně o srovnání si priorit, o odvaze to vůbec udělat. Páže je nesmělý, ale prakticky ví, co má dělat. A ví, že to potřebuje odvahu.

Čemu zrovna vy věnujete sem tam pozornost, jste si tím jisti…. Téměř jisti… ale stále marně sbíráte odvahu. Může to být myšlenka, konkrétní čin, cokoliv… Může to být něco, co charakterizuje i ta Osmička pohárů, tedy něco, co je (nebo by mělo být) přepočítáno, znovu zrevidováno, a odstraněno z toho to, co nefunguje, drhne, opraveno, nebo opuštěno. Žádá se tady trochu odvážný čin, který v nitru tušíte, snad se na něj nějaká část duše dokonce i těší. Ale vyžaduje to možná i velmi zásadní změny v životě. Vyžaduje to změny udělané tak, aby byly v souladu s vámi, nikoliv s tím, co se po vás chce pod nátlakem, nebo chce okolí.

Informace, kterou nevidíte - Osmička pentaklů, která je takovou školní lavicí. Nebude to lehká cesta a bude se třeba na ní lecčemu naučit, ale je to učení s vervou, úspěšné, leč se u něj někdy zapotíme. Je něco takového ve vašem životě? Je něco, co zoufale nefunguje v tuhle chvíli a vy víte, že stejně se to jednou bude muset nějak…. A s tou Šestkou holí je tu i velká pravděpodobnost, že osud sám přinese v průběhu podzimu ten blesk z čistého nebe, ten náboj, ten impuls… a chtě nechtě se toto téma ukáže.

Co je před námi? Všechny ty změny tu budou velmi dobře vyzkoušeny. Pokud je uděláte dobře, přinesou vám přesně to, co jste potřebovali a tohle je dokonce taková kombinace karet, že si v tuhle chvíli neumíte ani představit, co všechno vám to pozitivně ovlivní. Široký zásah. Neuvěřitelnosti. Tím poznáte, že jste odvedli dobrou práci. A tam, kde se to nepodařilo, může pak ten přelom roku být ve znamení nerovnováhy, která je ještě zvýrazňována. Jednoduše řečeno, bude víc vidět, kudy ne. Bude víc vidět, co je špatně - co vás samotné podvádí, co vás vyvádí z rovnováhy - a to jsou ta témata, která chtě nechtě budete muset časem řešit, když tedy nebyla vyřešena na podzim, říjen, listopad.
Týkat se to může díky kartě Desítky mincí všeho, co pro vás znamená zázemí. Materiální, hmotné, rodinné. Takové to teplé místo, domov, splněné sny. O to tu vlastně jde celou dobu - urovnat tuto oblast tím, že v ní odvážně něco změníte nebo učiníte nezbytné kroky. Desítka mincí je také o karmě, takže tu může být jistý nádech karmického vyrovnání, tlaku k tomu, aby se naplnil osud.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 14.6% (49)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 47% (158)
něco z nich vychází dobře, něco ne 10.7% (36)
jen málo toho vyjde... 12.8% (43)
vůbec nic 14.9% (50)

Komentáře

1 Mirka Mirka | 28. září 2018 v 9:20 | Reagovat

Děkuji Renatko,jako by jste to vyložila pro mne.Ještě tu odvahu..bude to krok do neznáma.

2 umodrekocky umodrekocky | 30. září 2018 v 21:04 | Reagovat

Tak to mě těší, řekla bych, že to dost odpovídá i takovému obecnému nastavení následujících týdnů. Takže se to asi vyplatí využít!
Jen každý po svém...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.