TAROTSKOPY NA LISTOPAD A PROSINEC.
AKTUÁLNĚ: Nové objednávky na vánoční výklady již mají stopstav - už bych jich víc nestihla. Další vlna výkladů už bude bez obrázků konkrétních karet, výklad oživím ilustračními náladovými obrázky a víc se zaměřím na text, protože tak to máte prostě raději a já se tomu přizpůsobím.
Kdo nestihne vánoční výklady a měl by zájem o speciální výklad, tak prosím vyčkejte, v průběhu Vánoc přidám do nabídky nový výklad podobný, tentokrát celý nabitý NOVOROČNÍ energií a ten by byl k vypracování po 10.1.2019.

Svěžím krokem do podzimu 2018: Osud vystaví účet

12. září 2018 v 16:07 | Renata |  MĚŠÍČNÍ TAROTSKOPY
Jako první tu vnímám vliv minulosti. Může to být pro někoho čas plný návratů čehosi milého, něčeho smysluplného. Návrat života, jistoty, radosti. Návrat víry v budoucnost. Není to ale zadarmo, protože tu máme Krále mečů, který to všechno tak nějak podmiňuje. "Rozhodni se a vstup na tuhle novou cestu, protože tady bude jenom chvíli," ale přesto se mi zdá, že je tu důraznost, že nás to bude k té změně, kterou nastartovalo už to léto, opravdu tlačit.
Tlak půjde z roviny rozumu, logického uvažování - z takového toho "Už to ale nejde jinak, už to musím vážně udělat takhle." A roli tam tedy dále mohou hrát právě ty vlivy minulosti, ale přijdou mi příjemné, najednou jako když si rozpomenete na to, jak vám v minulosti, možná i velmi daleké, bylo hezky - a budete to chtít prožívat znovu. Bude vám líto promarnit život v něčem…. Cos e tam také potom ukazuje a nějakou roli to také zahraje, ale povíme si později…
Chuť budovat to, co současně máme, co chceme, s čím plánujeme budoucnost. Nic ale nebude zadarmo, je tam práce… práce a vědomé rozhodování - není to ale formou obětí nebo bolestí či situací, ve kterých budete hodně ztrácet, abyste něco málo získali. To už je v tuhle chvíli pryč, nyní ta "povinnost" jít podzimem vědomě, je spíše o tom udržet praktickou mysl a neubíhat…


A to jsme u toho druhého podzimního faktoru. U toho, kterému vládne Královna pohárů, o které si myslím, že tu upozorňuje na to, že toto všechno už bylo prožito, že pokud nechcete se vyloženě koupat v ošklivém podzimu, tak máte možnost tomu říci ne, protože už není v žádném případě potřeba to prožívat znovu. Co? Chytáky, lákadla, svody, zlozvyky, staré vzorce, i takové, které velmi dobře lákají, které se dokonce napojují na něco, jak vám v minulosti skvěle, ale už vám opomenou připomenout, že vás to také něco stálo, nebo že jste u toho vlastně trpěli… že ty jistoty byly jen náhražkami za něco mnohem cennějšího, co tam nebylo. Tady mi to jde do tématu zázemí, rodiny, partnerských vztahů - takže příklad - může tam být svod se vracet k někomu, s kým vám bylo chvílemi hezky, ale v podstatě na chvíli zapomenout, že jste tam také nechali kus sebe, kus zdraví, přišli k mnoha zraněním… nebo tam bylo přítomno nějaké zneužívání, citové, nebo ten druhý jen parazitoval na vás, aby měl pohodlí. A to je celková situace - cokoliv, co kdysi parazitovalo na vaší energii, aby to prosperovalo - to může přijít znovu a tvářit se, že je strašně nutné, to znovu prožít. Pamatujte na tu Královnu pohárů, ta už ví, ta je moudrá a velmi dobře poučená z minulosti.
"Ne, není třeba to znovu prožít." Protože pod těmito kartami je jednoznačná volba. Svět - ukončení cyklu a začátek nového. A deprese, smutek, zničené city a vyostřené negativní emoce, bolesti a litování starých chyb i těch, které činíme nyní. Máme na výběr… Tohle nám může to pokušení a to, co cítíme v životě jako klec (byť by byla v tu chvíli plná sladkých zrníček a ovoce), přinést ve výsledku. Možná by ta past (to zklamání) přišlo velmi brzy. Tak alespoň to je dobrá zpráva, protože případnou chybu rozeznáme brzy.

Můžete to brát také jako takový radar - kompas, podle kterého se řídit.
Podzim 2018 nabízí rovnováhu, nabízí uvolnění všeho, co drhlo… nabízí i karmické události, které přinesou někomu odměnu za prožité bolesti, někomu uvolnění ve chvíli, kdy se konečně uvolní okovy ze starých situací - může to mít různé podoby. Je to osud, který tady věci dobře spočítá a dá nám účet. Zúročí léto a posune nás dál. Uvolní cestu a umožní načerpat síly zaslouženým odpočinkem a klidem směrem k adventnímu času…
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mirka Mirka | 12. září 2018 v 16:22 | Reagovat

Děkuji Renatko Za naději. :)

2 Selinka Selinka | E-mail | 13. září 2018 v 8:25 | Reagovat

Já můžu jen potvrdit, že léto bylo ...hodně depresivní. Minulý týden jsem se radovala, že se to konečně láme - a od neděle to je jedna jobovka za druhou.  A ta z dnešního rána mě vysloveně nutí k pracovní změně, čekám na příležitost. Jsem ve stavu "už toho bylo fakt dost". A opravdu jsem jobovky takového rozsahu nečekala.

3 Bosorka Bosorka | 13. září 2018 v 11:00 | Reagovat

Léto bylo plavba tekutým asfaltem. Jako by i vzduch byl hutný, hustý, špatně se dýchalo. Mám pocit, že ještě není ten zlom, ještě vylézají k řešení ty největší životní strachy a "příšery". Zadarmo to nedostaneme :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.