TAROTSKOPY NA říjen 2018
Znovu můžete objednávat výklady na míru, doporučuji zejména tarotskopy a ten podzimníííí.

15.-21.10.: „To je ono! Tohle chci využít!“

Sobota v 20:55 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Počasí se nám už bude přechylovat k zimě a tak uděláme dobře, když tento týden uděláme pár úprav doma i v životě, aby se nám ta temnější část roku lépe prožívala. Mělo by to jít celkem snadno, protože týden obecně přeje spolupráci, práci, úpravám, plánům i jejich realizaci. Všechny nápady a akce budou korunovány úspěchem. A jako bonus tu jsou i vnější vlivy, které jsou jednoznačně o nabídkách, o svěžím větříku do života, který bych nazvala jarní, kdyby bylo jaro. Čerstvý, nebo jenom prostě "tak akorát do situace". Můžete tedy potkávat lidi, nabídky, situace, které jsou jako na zavolanou a podpoří vás právě v té úpravě života k lepšímu. Spíše to jsou lidsky milé věci, podpora nebo drobná šance, kterou je třeba dobře využít, aby z ní něco bylo - ale stejně - i sebemenší podnět na míru způsobí obrovskou radost. Tak si dávejte pozor na to, co půjde kolem.
"To je ono! Tohle chci využít!" I když to v první chvíli vypadá třeba bláznivě nebo nesplnitelně, tak se stačí jen trochu zamyslet - všechno jde, když se chce. Týden přeje právě tomu přemýšlení nad možnostmi, jak do svého života vetkat to, co se nám líbí, co nás napadá, co je příjemným podnětem, ale… Boj se všemi "ale". Bude na ně platit zvážení, jestli by vám s tím nemohl někdo pomoct, jestli už náhodou nemáte doma na stole něco, co se vlastně do toho všeho náramně hodí. A rozhodnost. Jestli neochvějně cítíte, že to je ono - řízněte do toho. Rychlost se vyplatí a přinese výsledky - světe div se - už ke konci týdne. Příležitosti čapnuté za pačesy, a to někdy i docela tvrdě, se vám rozvinou v krásné květy už velmi brzy. Ale v podstatě to není nic, co byste nevěděli už v tu chvíli, kdy se příležitost zjevila na obzoru. Tak jasné to je… Co nás může brzdit? Jen a pouze nerozhodnost nebo strach z opakování starých zranění. Tady se bát nemusíte. Není vždycky všechno tak, jako minule. Tento týden nabízí rychlou, svěží, ozdravnou energii zcela nových a prakticky využitelných začátků.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 17.1% (42)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 51.4% (126)
něco z nich vychází dobře, něco ne 6.9% (17)
jen málo toho vyjde... 11% (27)
vůbec nic 13.5% (33)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.