24.10.: Úplněk v Býku: Kudy do pohodlí?

22. října 2018 v 8:46 |  Každotýdenní kalendář
Úplněk ve znamení Býka tentokrát přináší býčí netypická témata. Je tu samozřejmě s ním spojená touha po spokojenosti, až lenivém povalování, ale ono to nebude tak jednoduché. Nevylučuji, že někdo se tak bude cítit, ale to budou patrně jen ti, kdož mají doma uklizeno, před prahem zameteno a jsou připraveni komplet na novou jarní sezónu, sezónu 2019. Prostě tak trochu scifi v tento čas. A možná právě touha mít všechno tak strašně moc s předstihem bude příčinou chvějivého pocitu nervozity a nedokonalosti a přetížení, které se tu může vyskytnout. Nic nebude dokonalé, ale my to prostě budeme chtít mít dokonalé. Více vystoupí na povrch to, co je už těžké k unesení, to, co už nesedí do současného životního stylu. Vyvrcholit mohou témata, v nichž udržujeme naživu něco, co už dávno žít nemá. Najednou to tak ztěžkne, že i představa, že by to z našeho života odešlo, je stejně děsivá a máme chuť se jí bránit, jako představa, že by to proboha v našem životě ještě nadále zůstávalo a strašilo. Nedá se nic dělat - musíme si to dobře rozmyslet, protože chvíle nepohodlí spojená se změnou, jež se vznáší v ovzduší, by přinesla do budoucna posílení a úlevu.Vyplatí se zvážit, jestli to, co vás tíží a bere energii by nezasloužilo nějaké vyřešení a zásadní proměnu - protože by vám to vyřešilo nakonec mnohem víc než jen tento problém. Byla by to taková síť, která se úlevně rozprostřela i do jiných oblastí vašeho života. Úplněk v Býku prostě různými způsoby ukazuje, kde a jak si zajistit pohodlí.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 16.5% (42)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 52.8% (134)
něco z nich vychází dobře, něco ne 7.1% (18)
jen málo toho vyjde... 10.6% (27)
vůbec nic 13% (33)

Komentáře

1 Bosorka Bosorka | 22. října 2018 v 17:01 | Reagovat

"představa, že by to z našeho života odešlo, je stejně děsivá a máme chuť se jí bránit, jako představa, že by to proboha v našem životě ještě nadále zůstávalo"...JO!! Přesně!

2 Ivuše Ivuše | 23. října 2018 v 9:22 | Reagovat

Ano kde a jak s zajistit pohodlí,ale jak na to,jak se dostat k tomu jádru.Já snad půjdu s mečem na steč!

3 Bosorka Bosorka | 29. října 2018 v 10:30 | Reagovat

Aktualizaci beru jedině tu k lepšímu. A basta. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.