29.10.-4.11.: Otřesy nejvyššího stupně nesou aktualizaci budoucnosti

28. října 2018 v 18:19 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Z nějakého důvodu mám dojem, že se můžeme vrátit do časů beraního úplňku, který byl lehce po polovině září, co se v tu dobu dělo, čemu jste zasadili semínka, to se může začít zúročovat. A jak bylo už tehdy řečeno - pozor na to, co si přejete, protože by se to mohlo splnit. Nějakým způsobem budeme tento týden postaven před důsledky všeho odvážného nebo nastoleného kdysi směrem do budoucnosti. Posílí nás to - a zároveň to vysvětlí minulá nedorozumění a přinese to tak zcela nové možnosti k úvahám a dalším plánům. A myslím si, že to je tak silná energie, tak silné události, že zahýbají a zatřesou životy tak, že ty plány, které nyní budete muset aktualizovat, jsou dlouhodobého charakteru. Jako téma k úvahám to může sloužit klidně celou zimu. Můžete sklízet výsledky pozitivní i negativní, ale v každém případě vyjasňující. V některých případech je lze označit za neutrální, protože přináší jak něco dobrého, tak i něco, co se zdá v tuto chvíli omezující.
Není jasné, co je co.
Spojitost je tu zřejmá s nějakým pocitem životní výzvy, s tím, že nyní se tím buď necháme pohltit a požrat, a spadneme někam na dno, nebo využijeme všeho nového či staronového, necháme za sebou poučení, že i to špatné může být k něčemu dobré a jednoduše to jako dobré využijeme.
S tím, že na to špatné je třeba zapomenout. Třeba jen na čas… ale v tuhle chvíli nám to očištění pomůže k tomu, abychom viděli svou budoucnost v jiných barvách.

Postupně se k ní prokoušeme po částech v dalších týdnech nebo i měsících, ale nyní je třeba provést aktualizaci. A je možné, a možná i dobré, když se při té aktualizaci některá data jednoduše ztratí…


Čas je vhodný k hojení zranění, ale i k prevenci ve chvíli, kdy cítíte, že se k nějaké vyostřené situaci schyluje. Nyní si můžete říct, co je špatně a ukázat na tom prstem. Něco se zhroutí. Něco se vysvětlí. S něčím se rozejde cesta. A s něčím zase sejde. Zvláštní a silná křižovatka.
Ale možná nám tu už hraje roli přibližující se novoluní ve Štíru a Samhain, temný podzimní čas, kdy se otvírají světy drsné, syrové a opravdové. Uvidíme až na dno svých bolestí…
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 16.5% (42)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 52.8% (134)
něco z nich vychází dobře, něco ne 7.1% (18)
jen málo toho vyjde... 10.6% (27)
vůbec nic 13% (33)

Komentáře

1 Maje Maje | 28. října 2018 v 19:04 | Reagovat

Renčo přesně. Všechno se vyjasňuje a ne vždy je to příjemné.

2 Magda Magda | 28. října 2018 v 20:14 | Reagovat

Já nám pocit, že už pár týdnů stojím na místě. Že se nic neděje. Že se točím v pidikolečku běžného života... Nic se mi nevyjasňuje...

3 Selinka Selinka | E-mail | 31. října 2018 v 9:19 | Reagovat

Otřes? Včera se tu prohnalo tornádo se zemětřesením, jsem psyhcicky totál v ...lese.

4 Simona Simona | 31. října 2018 v 11:49 | Reagovat

Priznám sa, aj so mnou to zahrkalo dievčatá... a asi tentokrát platí, že aj to zlé je na niečo dobré. Uvedomila som si cez to všetko svoju hodnotu a to mi pomáha udržať sa na nohách aj v silnom vetre. Držte sa všetky, zaslúžime si len to najlepšie!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.