TAROTSKOPY NA LISTOPAD A PROSINEC.
AKTUÁLNĚ: Nové objednávky na vánoční výklady již mají stopstav - už bych jich víc nestihla. Další vlna výkladů už bude bez obrázků konkrétních karet, výklad oživím ilustračními náladovými obrázky a víc se zaměřím na text, protože tak to máte prostě raději a já se tomu přizpůsobím.
Kdo nestihne vánoční výklady a měl by zájem o speciální výklad, tak prosím vyčkejte, v průběhu Vánoc přidám do nabídky nový výklad podobný, tentokrát celý nabitý NOVOROČNÍ energií a ten by byl k vypracování po 10.1.2019.

8.-14.10.: Sáhněte si po balíčku své moudrosti

7. října 2018 v 7:49 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Kraj týdne se může rozjet opravdu kosmickou rychlostí, nečekanými událostmi a odhodláním se s ničím nepárat. Touhou se rozběhnout, rozhýbat a dát se plnou parou do práce. Nebo do plánování. Nebo do užívání si toho, co máme. Do spravedlnosti a vyrovnání svých tužeb, nebo reálného života.


Prostě udělat pořádek "podle práva". Snad za to může i to novoluní ve Vahách až nutkavě chce mít všude vyrovnané účty. To může mít za následek rozdávání záhadných balíčků zhruba v polovině týdně. Hemží se to tu nabídkami, které se budou tvářit velmi příjemně a chutně. Nebudu zastírat, někdy budou i z rukou milujících nebo milovaných lidí. Někdy budou nabídky doslova nečekané a vyvolají pocit, že to si snad ani nezasloužím a budu si to muset rozmyslet. Trošku problémem může být obsah těch balíčků - budou totiž obsahovat pravdu: Jakoukoliv. Pro někoho příjemnou, uvolňující, pro někoho to nebude tak úplně spojeno s pocitem štěstí, ale třeba s uvědoměním si nutnosti změny ještě tam, kde ke změnám nedošlo, nebo se do nich nechce. Nebo s nutností se stáhnout do sebe, něco výrazně změnit, nebo dát věcem čas, často víc času, než jste ochotni nyní investovat. Ale nedá se nic dělat. Někdy to bude jen prvotní impuls položený na zlatém podnose, ale při bližším ohledání zjistíte, že to celé je plné práce pro příští čas. Všechno propočítat, promyslet - ale do jisté míry je to tak zajímavým způsobem vzrušující, protože tam je tušen potenciál zlepšení života. Tím, co bude tento týden naznačeno, nabídnuto, máte možnost nakousnout nějaké velké téma svého života. A začít v něm hledat pravdu. Novou cestu, nový směr, vyřešení.


Může to padnout do naprosto jakéhokoliv tématu, protože karta Blázen je na začátku celého tarotového cyklu. Začátky čehokoliv. Něco, co vyžaduje nadšení, risk, ochotu se na věci podívat trošku zlehka, věci související s pocitem vnitřního vedení, osudu a rozechvělosti.


Ty nabídky můžete taky sami dávat, být tím, kdo někomu podá pomocnou ruku a ukáže mu, že má na víc. Ať si tento týden rozbalíte v balíčku cokoliv, nedělejte z toho předčasné závěry - ať už radostné, nebo zdánlivě zklamané. Je to jen první kostka domina. Kdy a kdo do ní pinkne, to je ještě ve hvězdách.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 14.6% (49)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 47% (158)
něco z nich vychází dobře, něco ne 10.7% (36)
jen málo toho vyjde... 12.8% (43)
vůbec nic 14.9% (50)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.