TAROTSKOPY NA LISTOPAD A PROSINEC.
AKTUÁLNĚ: Nové objednávky na vánoční výklady již mají stopstav - už bych jich víc nestihla. Další vlna výkladů už bude bez obrázků konkrétních karet, výklad oživím ilustračními náladovými obrázky a víc se zaměřím na text, protože tak to máte prostě raději a já se tomu přizpůsobím.
Kdo nestihne vánoční výklady a měl by zájem o speciální výklad, tak prosím vyčkejte, v průběhu Vánoc přidám do nabídky nový výklad podobný, tentokrát celý nabitý NOVOROČNÍ energií a ten by byl k vypracování po 10.1.2019.

9.10.: Novoluní ve Vahách: Tak, a je konec…

8. října 2018 v 8:03 |  Každotýdenní kalendář
My to víme, všichni kolem to ví, osud sám to ví nejlépe. Něco končí, něco začíná. Silná kombinace Světa, Věže a Pážete mečů je o silné podpoře procesů, které podporují konce toho, co už v našich životech nemá co dělat. Uzrálo jablíčko, je už vidět, že strom se ukládá k fázi spánku a víme, že víc už se s ním nic nestane. Takže nezbývá nic jiného než natáhnout ruku a "zkázu" dokončit tím, že jablko utrhneme. A přesně tohle se může v okolí novoluní ve Vahách dít. Uvidíme, co je právě tak zralé, že už nemůžeme dělat víc, než proces podpořit, či pokud to neuděláme, stejně jablíčko spadne. A tak kolem nás mohou právě takové záležitosti padat.


V horším případě je na vlastní kůži zažijeme, v pohodlnějším případě se na ně budeme dívat ve svém okolí. Znamení Vah je spojeno se vztahy, takže se toto téma může více týkat dozrálých vztahů - nyní se budou rozpadat, nebo posouvat dál. Nebo budou chtě nechtě řešit nenadálá vážná témata nastolená změněnými podmínkami. Může to s sebou přinést až pocity rozčarování nebo překvapení, takových, která vyrazí dech a na chvíli nevíte co s nimi. Možná jste je někde v nitru čekali, ale nyní to přichází tak nečekáno, nezváno - v dalším období si s tím už poradíte, ale ten první dojem může být všelijaký.
Celý děj bych přirovnala k bouřce, nejprve ji jen tušíme nějakým pocitem nepohodlí, vidíme mraky, ale když se spustí první kapky a první blesky, už není úniku - už musíme jednat podle toho, co bouřka přináší. V každém případě tento čas nakousne místa, která potřebují dříve či později vyřešit - a možná nás postaví před vážná rozhodnutí, u kterých bude potřeba hodně přemýšlet, všechno probrat důkladnou myšlenkovou analýzou, musíme zvážit hodně řečeného a viděného a pak se rozhodnout. Možná vyzkoušet něco nového, možná být odvážný - ale jedno je jisté. Není zbytí. Je prostě konec a věci budou - nyní nebo v budoucnu - jinak.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 14.6% (49)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 47% (158)
něco z nich vychází dobře, něco ne 10.7% (36)
jen málo toho vyjde... 12.8% (43)
vůbec nic 14.9% (50)

Komentáře

1 Selinka Selinka | E-mail | 9. října 2018 v 11:56 | Reagovat

Před chvílí jsem poslala životopis. Takže tak....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.