TAROTSKOPY NA LISTOPAD A PROSINEC.
AKTUÁLNĚ: Nové objednávky na vánoční výklady již mají stopstav - už bych jich víc nestihla. Další vlna výkladů už bude bez obrázků konkrétních karet, výklad oživím ilustračními náladovými obrázky a víc se zaměřím na text, protože tak to máte prostě raději a já se tomu přizpůsobím.
Kdo nestihne vánoční výklady a měl by zájem o speciální výklad, tak prosím vyčkejte, v průběhu Vánoc přidám do nabídky nový výklad podobný, tentokrát celý nabitý NOVOROČNÍ energií a ten by byl k vypracování po 10.1.2019.

BONUS pro Novoluní ve Vahách

4. října 2018 v 11:32 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Vezmeme to hezky BONUSově s předstihem. V úterý nás čeká novoluní a já jsem přesvědčena, že se vyplatí vzít lunární téma v úvahu a zamyslet se nad tím, co nabízí. A jestli si jen něco uvědomíte, nebo věnujete čas rozjímání, či přímo nějakému rituálu, to už záleží na vašem rozpoložení a životní situaci. Ale Váhy jsou jedny z nejsilnějších znamení pro nové začátky, všechno bychom měli v okolí těchto dnů vidět opravdověji, snad je to i taková příprava na Samhain, kdy se budeme loučit s uplynulým rokem a vstupovat do ticha, do všeho a ničeho zároveň a doufat, že tu najdeme inspiraci a směr pro celý příští rok a svou budoucnost. Novoluní ve Vahách nám obecně i podle tarotskopu dá i zvenčí podněty, abychom viděli, s čím se rozloučit a čemu se naopak věnovat více.
Podíváme se na jednotlivá znamení, kde je to Vaše téma: Pokud znáte svůj ascendent, vezměte v potaz znamení svého ascendentu, zejména ve chvíli, kdy potřebujete svým životem hnout kupředu z místa, nebo cítíte potřebu vyřešit své slabiny.


Berani: Vaše téma je o těžkých věcech, které nesete na hřbetě dlouhodobě a otázce, co člověka tíží víc? Známá minulost, nebo neznámá budoucnost. Zkuste sílu vzít z minulých zkušeností, získat z ní sílu, ponořit se to minulosti a podívat se na věci moudře. V jiném světle. Tíha se rozplyne a nový směr získá obrysy.

Býci: Rozhodování. Vy už asi máte jasno, nebo budete muset mít náhle jasno a podle toho se k věcem náhle postavit. Dobře važte slova, vaše činy kolem tohoto období budou mít dalekosáhlé následky a musíte především použít rozum a zkušenosti nejen své, ale možná i ty obecně známé.

Blíženci: Jim se tu rýsuje téma osudové, téma zázemí, chuť začít nový cyklus, nechat staré za sebou, rozloučit se v dobrém a stejně v dobrém začít i pracovat na něčem novém, co vám dává smysl, co považujete za svůj osud. Snad čas splněných snů, nebo prvních kroků ke splněným snům.

Raci: Vám tu přeje osud a toto období bude pro vás obdobím důležitých informací a událostí, které přijdou zvenčí a které vezměte v potaz. Jsou jasnou směrovkou pro další život…

Lvi: Co nevidět se setkáte s důsledky svých činů. Výrazněji nyní uvidíte, jak váš život skutečně vypadá, bez příkras i zbytečného pocitu oběti. Máte nyní šanci v dalších dnech se zachovat tak, jak potřebujete k tomu, abyste svůj život zlepšili.

Panny: Máte šanci vylepšit svůj rodinný, citový a láskový život. Uvědomte si, co máte k dispozici a poděkujte za to. Rozviňte to, co máte. Užijte si to. A nezapomeňte, že všechno, co v tuto chvíli máte, má dlouhodobý pozitivní potenciál.

Váhy: Zaměřte se také na rodinu, nebo na poctivou práci, která nese výsledky. Vám tu novoluní přináší především téma toho, co máte rozvíjet, na čem bude stát vaše budoucnost. Jaká semínka v životě zasít, aby zahrada byla za rok krásně rozkvetlá.

Střelci: Vy více než kdo jiný, uvidíte v tyto dny, co nebo kdo vám kazí rovnováhu v životě. Možná to bude bolet. Co bude bolet v tyto dny, vyžaduje v dalším období nápravu. Opravu, nebo odstranění - to už je na vás. Ale ten radar, jež pozná nerovnováhu, bude začátkem října velmi citlivý.

Štíři: Máte tu pěknou nabídku. Ta by vám měla ukázat cestu z obav, ze strachu. Co nebo kdo se vám bude v tuto dobu snažit nějak prospět, toho vezměte na milost, protože to s vámi myslí dobře. Faktem je, že jste takoví stažení, ustrašení, moc v sobě… Dejte tomu čas, ale to dobré /leč odmítnuté/ z této doby, si pamatujte….
Kozorozi: Vy tu máte snad před domem čisto a novoluní ve Vahách je pro vás výzvou jít kupředu. Nebát se. Vidět věci takové, jaké jsou. Využijte toho odvážného času k činům nebo zásadním rozhodnutím či myšlenkám.

Vodnáři: Vám se může život měnit. Samhain slavíte asi už nyní, ale jasně a i dílem osudových událostí vidíte, co ve vašem životě je už neudržitelné. Co padá…. A je na vás, jak se k tomu postavíte. Je čas zbořit minulost a začít uvažovat o budoucnosti.

Ryby: Smutek na vás padá? Nevadí… Víte, jsou věci, které abychom mohli nechat za sebou, musíme jim věnovat slzy… aby snáze odpluly do minulosti. A tak je věnujte, bude-li třeba. A nezapomínejte, že na druhé straně už je někdo, kdo vám chce podat pomocnou ruku. Tak ho nenechte dlouho čekat.

A najdete též na: YT, Bonboniéra
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 14.6% (49)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 47% (158)
něco z nich vychází dobře, něco ne 10.7% (36)
jen málo toho vyjde... 12.8% (43)
vůbec nic 14.9% (50)

Komentáře

1 Petra Petra | 4. října 2018 v 11:43 | Reagovat

Ještě Kozoroha, prosím :-)

2 Tom Tom | 4. října 2018 v 13:28 | Reagovat

Petro ten je nalepen u mě u Štíru...:)

3 Selinka Selinka | E-mail | 4. října 2018 v 13:35 | Reagovat

Mně se to potvrdilo už dneska. Vím, že  s tím týmem už nechci pracovat. Jaká je z toho cesta ven, to je stále ?.

4 sylva sylva | 4. října 2018 v 16:03 | Reagovat

Renčo díky za raka a myslím,že už se něco z venčí děje .A ty jsi mi to už předpovídala někdy loni touto dobou.Práce snů-náhle a bude to moc hezké -rodinné,více lásky ,emoce,rodinný podnik.Trvalo mi rok než sem si ujasnila co chci dělat a hlavně co UŽ NECHCI v oblasti práce.A můj sen byl práce s dětmi a já na něm začala pracovat,vyzualizovat,meditovat atd.Ale vesmír mi to nedal jen tak měli tam už domluvenou slečnu ,a tak já už tomu moc nevěřila,ale jak to tak bývá slečna nenastoupí a já dostala šanci.Moc se těším na práci s dětma čeká mě ještě učení,ale když po něčem touží vaše srdce, tak se učíte s radostí .Práce v obchodě ,kterou jsem dělala dosud už mě úplně vysávala a i kolektiv,prostě úplně jiní lidé...
Věřte milé kočky i kocouři,že všechno přijde až je na to ten správný (ikdyž někdy dlouhý a já bych vám mohla povídat.....) čas. Renča má velký dar předpovídání.Díky za všechno a kéž ta směrovka bude správná a pozitivní  .Krásné novoluní přeji všem.

5 L. L. | 4. října 2018 v 18:02 | Reagovat

wow blíženci _) krása, jak na objednávku

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.