5.-11.11.: Peřinu přes hlavu, vážení….

4. listopadu 2018 v 6:38 |  Každotýdenní kalendář
No, tento týden je takový dvojaký. Je tu velká nadvláda jistot, mužů, nadřízených, králů a všeho, co má nějaké požadavky. Ty mohou v první polovině týdne vypadat i velmi hezky, když se s nimi dobře vypořádáme, tak z nich i velmi dobré věci vytěžíme. Ale s koncem týdne tu jde taková únava, až zklamání, takže radím projít týdnem uvědoměle, s rozvahou a nepřepálit začátek. Či se do něčeho neupsat neuváženě.
To je totiž jediné varování: Něco, co může vypadat velmi seriozně, se tu rázem mění ve zklamání. A to proto, že nabídku přijmeme motivováni strachem. "Nemám jinou možnost, tak…" a rázem uvidím, že sice nemám jinou možnost, ale tohle taky není řešení. Dejte si pozor na všechno, co něco nabízí a zároveň vás manipuluje, citově vydírá. Raději od toho vycouvejte a naopak, překonejte strach a UDĚLEJTE SVOU NABÍDKU. Kterou hrdě předneste - jde tady spíše o jakési pokušení vás zahnat do kouta a vaším úkolem je se nejen nenechat, ale jít si sednout na svůj trůn.

Celkově to možné zklamání a deziluze tohoto týdne pramení spíše z neodvahy zkusit něco tak, jak si skutečně zasloužíte. Zkusit něco po právu. Pravdivě. Beze strachu. Odvážným bude štěstí přát a ti, kdož odvahu mít nebudou a podlehnou stínům minulosti - ti si budou muset raději přehodit peřinu přes hlavu, protože strachy a lítost, sebelítost nabyde obřích rozměrů. Asi to souvisí i s tím silným novoluním. Uvidíme až na dno svých bolestí, temných stránek. Uvidíme se tak syrově, jak to jen kdy v celém ročním cyklu půjde. Víte, smysly budou v tento čas zostřené, až přecitlivělé. To, co bude tento týden bolet, snadno přebolí, když strčíte hlavu do písku. Je to dobrá zpráva? Možná ano - dočasně. Ale stín deprese zůstává… stín, kdy víme, že je to časovaná bomba. Z jistého úhlu pohledu je tohle skvělý čas na zásadní životní rozhodnutí, ve kterých se sebou něco uděláme. Nebo s tím, co je tím naším "úpisem s ďáblem". Je čas to roztrhat, spálit, zrušit. Protože nyní můžeme do nové smlouvy, rušící tu předchozí, přesně a jasně formulovat CO rušíme.


Kdo tyhle problémy mít nebude, může z týdne vytěžit velmi praktického, velmi mnoho dobrých nabídek, podporujících stabilitu dalšího života a vyřešit to, co mu ještě v úspěchu bránilo. Slabosti, starosti a slabé články svého současného života. Je čas žít… nikoliv se litovat.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 16.5% (42)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 52.8% (134)
něco z nich vychází dobře, něco ne 7.1% (18)
jen málo toho vyjde... 10.6% (27)
vůbec nic 13% (33)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.