7.11. Novoluní ve Štíru: Jako když si ďábel přijde pro plnění smlouvy

5. listopadu 2018 v 9:36 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Novoluní mi tentokrát přijde jako jediné: skrze své ne-moci uvidíme pravdu. Dotlačeni do kouta, kde nám ještě jako bonus osud bolestivě přišlápne už tak dost bolestivé místo na těle. A právě to tělo bude spouštěčem změn. Nebo ukazatelem, ve které oblasti máme změny začít činit.
Vedle sebe tu stojí odvaha k novým věcem, cestám, zvažování nových možností nebo první odvážné kroky tam, kde už jsme delší dobu rozmyšleni. A na druhé straně je strach z prvního kroku nebo až taková prokrastinace, jen abychom nemuseli. A prokrastinaci si někteří báječně zhmotní až do zdravotních problémů, takže s úlevou zjistí, že jsou teď vlastně nemocní a tedy nemusí nic dělat, ani řešit. Utíkání do pozice oběti, utíkání od problémů obecně, tak moc se nebude chtít je řešit… a čím víc je nebudete chtít řešit, tím víc budou pálit, bodat a ukazovat se. A patrně ještě přijde někdo, kdo to všechno obrazně potvrdí razítkem. Někdo vám prostě přidá nebo si do vás přikopne. Nedá se to přehlédnout.
Je to čas ve znamení velmi hlubokých emocí, vyvřelých minulých bažin a nedodělků, dluhů. Jako když si ten ďábel přijde pro to, čemu jste se kdysi upsali. Ten stav, kdy vidíte, co musíte obětovat. Nebo co jste už vlastně nevědomky obětovali a nyní vidíte důsledky. Probouzíte se. Vidíte pravdu a vůbec to není jednoduché.

V opačném případě, jestliže v kapse žádné úpisy s čertem nemáte, vás čeká doba, kdy můžete docela slušně zahýbat se svým životem k lepšímu právě tím, že se konečně rozhoupete a tu prokrastinaci hodíte k ledu. Kdy je dobré zvážit svoje možnosti a pozor, klidně si nadržujte a nadhodnoťte se, protože váš momentální stav může být vlivem emocí, vyvřelé vnitřní bolestivosti, oslabený, ale to rozhodně nebude platit ve chvíli, kdy dojde na první kroky v této věci. Pak byste litovali. Není jednoduše dobré ve chvíli nemoci odmítnout dobrou pracovní nabídku s nástupem za měsíc. Teď se možná necítíte, ale za měsíc už budete jako rybička. Myslete na to!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 16.5% (42)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 52.8% (134)
něco z nich vychází dobře, něco ne 7.1% (18)
jen málo toho vyjde... 10.6% (27)
vůbec nic 13% (33)

Komentáře

1 Maje Maje | 5. listopadu 2018 v 9:47 | Reagovat

Reni fakt mě bavíš. Chytli mě zuby. A jo vím co asi udělat, ale mně se hrozně nic nechce něco měnit i když vím že bych měla. Tak já teda začnu

2 umodrekocky umodrekocky | 7. listopadu 2018 v 9:31 | Reagovat

A mě držej záda, krk, hlava - ale jak si odlehčit, fakt nevím...
Já bych prosila i návod k tomu, jak to teda vyřešit :-(
Jo, jako je ta psychosomatika přesná, ale tak nějak zatím marně hledám, - anebo je to o tom, abych měla ještě silnější hřbet než mám.

3 Désirée Désirée | 7. listopadu 2018 v 9:50 | Reagovat

Zdravím, kočky.... jako joo - už mě měsíc zlobí záda, teď se přidává nachlazení.... slušná náož...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.