ADVENTNÍ VÝKLAD (a malý novinkový k tomu) – Váš příběh pro rok 2019

10. listopadu 2018 v 7:31 | Renata |  Výklady pro vás a výkladové dny
Adventní čas je kouzelný, máme sklony bilancovat, toužíme po klidném spočinutí a s každým večerem víc a víc vnímat sváteční atmosféru. Bytostně se potřebujeme ohlédnout za minulým rokem, pochválit ho, nebo taky ne - ale chceme v tento čas dvě věci. Něco pochopit, uzavřít rok s tím, že ať byl jakýkoliv, měl smysl. Pak se nadechnout a celým svým srdcem se těšit na rok příští.

Možná i vědět, kde byla, jsou a budou, naše slabá místa a zacházet s nimi pak s péčí a citlivostí. A kde naopak více či méně skrývané bonusy, o kterých se vyplatí vědět.

Prostě adventní výklad, vždyť už ho znáte.


MODELOVÝ PŘÍKLAD NAJDETE ZDE. A objednávat ho můžete TADY.


Letos ve dvou vlnách: Záměrně letos uvolňuji adventní výklad už nyní, aby první várka výkladů mohla za vámi už v první adventní neděli a potom každou další, dle došlých objednávek. Poslední výklady ale odevzdám 15.12.2018 a pak už si nechám vánoční čas jen pro sebe...

A jak už víte, po obdržení výkladu se můžete ptát na cokoliv a ještě vše můžeme po emailu dopřesnit.

NOVINKA: VÁNOČNÍ STROMEČEK

Loni jsem vyzkoušela novinku. Malý výklad Vánoční stromeček, který je takovým rozložením obrazu životních sil v ten který rok. Od mezilidských a citových vztahů až po praktickou, materiální a pracovní oblast. A pár kartiček kolem jako malé "dárečky". Výklad, který je hezkým malým nahlédnutím do nového roku a pod stromečkem by měl především potěšit a naladit.
MODELOVÝ PŘÍKLAD NAJDETE ZDE. A před objednáním si ho připomenout TADY.


A mezitím spousta článků o vánočním čase, co si užít, na co si dát pozor a můžu prozradit, že se nám v půlce listopadu konečně rozhýbou energie a příští rok bude o poznání lepší, plný šancí vnést do svého života něco, v čem cítíte smysl bytí.

A příští týden výkladový den s Orákulem vizí! :-)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.