10.-16.6.: Vzhůru do budoucnosti!

9. června 2019 v 7:29 |  Každotýdenní kalendář

Tento týden mám jenom pozitivní zprávy. Ještě zkraje týdne se mohou objevovat různé naschvály nebo zvýrazňovat situace, v nichž nám není přáno a nemůžeme se hnout z místa a nic nejde, jak potřebujeme, ale dočkejme času! Už s dalšími dny a zejména pak v druhé půlce týdne začne takový fičák, že možná ani nebudeme stíhat. Týden obecně přináší vyřešení toho, co nás dlouhodobě tížilo v oblasti přemýšlení o tom, jaká bude naše budoucnost. Přináší nač čekáme, nebo naopak odnáší do budoucnosti semínka, která zasazujeme a budeme očekávat výsledek. Můžeme jakýmkoliv způsobem budoucnost formovat - prakticky i v pouhých myšlenkách a plánech. Zdá se, že v tento čas uvidíme postupně svůj život opravdu realisticky a pokud využijete i myšlenek typu "a co kdyby to tenkrát bylo úplně jinak"… tak můžete s mnohými životními tématy opravdu hnout. A to i tehdy, když byly těžké jak kameny. Klíčem k úspěchu je zmenšení objemu dat, která ohledně svého života nosíte v hlavě. Oprostit se od zbytečností, očistit se - tomu možná pomohl i minulý týden. To, co vás zatěžuje zbytečně tentokrát uvidíte. Nechte to být. Na chvíli, na týden třeba - protože nyní potřebujete energii soustředit jen na ty nejhlavnější témata svého života - a pokud směřujete svůj úhel pohledu správně a budete správně reagovat na to, co se bude kolem vás dít - uvidíte obrovské možnosti, které se vám v budoucnosti otvírají. U někoho se mohou pak ty zázraky už skutečně začít dít, ale v tom nejhorším případě alespoň uvidíte, jak byste mohli žít, kdybyste se zbavili v životě toho neplodného a spíše škodlivého. Využijte tu chuť pečovat a hýčkat to, na čem vám záleží. Odložte na chvíli to nepohodlné a dívejte se kolem sebe, jestli vám život nepřináší maličko z vašich splněných snů a přece jen se po vás nechce, aby se ty sny splnily! Zkuste si svůj život nalajnovat podle svého, úplněk ve Střelci, 17.6. vám v tom udělá pořádek!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 14.4% (56)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 46.9% (183)
něco z nich vychází dobře, něco ne 10.5% (41)
jen málo toho vyjde... 12.3% (48)
vůbec nic 15.9% (62)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.