24.-30.6.: „ A možná by se vyplatilo pozvat do života…“

23. června 2019 v 6:57 | Renata |  Každotýdenní kalendář

Úleva je nadosah. Zejména tam, kde byly nějaké problémy z přetížení, nebo kde se dlouho dlouho blížíte k finále a ne a ne se k němu dostat. Tak nyní tomu už osud bude přát a nějakou úlevu a klid vám dopřeje. Zkraje týdne tomu mimořádně přejí všechny okolnosti. Pokud něco ve svém životě vlastní vůlí a silou pošťouchnete, patrně k tomu najdete přesně to, co potřebujete. Co bude okořeněno vášní a chutí a dobrým žhavým úmyslem, to se dočká úspěchu. S chutí do toho, půl je hotovo. A druhá půlka přijde sama. Nejspíše s ní ale bude třeba nějak naložit, rychlým rozhodnutím, zhodnocením, nějak ji přichytit za pačesy, aby neutekla. Nebo bude přesně tím, co potřebujete k jakémusi dalšímu rozhodnutí. A je dost dobře možné, že se ukáže v dalších dnech tohoto týdne, jak dobře jste udělali, že jste ty milé nabídky a užívání si života zkraje týdne do života pustili, protože náhle tu je vyvážení úzkostných situací v životě. Možná si to ani neuvědomíme, ale první půlka týdne nám nabídne řešení čehosi, co se objevuje o chvíli později jako "problém, ze kterého nevíme jak dál". Ejhle, zvažte v tu chvíli, jestli to řešení nemáte v ruce, tak nějak čerstvě a na míru!
A když se efektivně s tím zastavením vypořádáte, otvírá se před vámi budoucnost a splněné sny.
Dvě výrazná témata konce týdne, sklizené výsledky, čas klidu a pohody, čas nalezení a obnovení sil, znovu tady apeluji na zdraví a životní styl, který, když dáte tento týden do pucu, tak výsledky budou okamžitě viditelné!... a druhé téma je klid a zastavení se nad budoucností. Vzato celkově, tento týden může přinést zvláštní a nečekané, silné momenty, které mají potenciál zahýbat naší budoucností. Nad kterými se možná koncem týdne zastavíte a řeknete si - možná by se vyplatilo na ně počkat, nebo… je pozvat do života.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 14.4% (56)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 46.9% (183)
něco z nich vychází dobře, něco ne 10.5% (41)
jen málo toho vyjde... 12.3% (48)
vůbec nic 15.9% (62)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.