3.-9.6.: Jak nůž máslem…

2. června 2019 v 9:06 |  Každotýdenní kalendář

Naprosto jednoduchý bude tento týden. Cokoliv těžkého na vás sedí, tento týden odejde buď zásahem osudu, nebo vám dojde trpělivsot natolik, že to prostě hodíte za hlavu. A ono se vůbec nic nestane. Naopak - ten výdech tady je až citelný a otevírá dveře do budoucnosti. Jak nůž máslem projede tento týden naprosto vším - tím dobrým ve vašem životě, to podpoří někdy až nečekaně a může vám postavit do cesty lecjaké křižovatky s lákavými bonbonky… a jak nůž máslem projede tento týden i skříní s kostlivci nebo závislostmi, či tím, co tak strašně nemáte rádi a zanedbáváte, ač víte, že byste něco s tím vším dělat měli. Možná se víc objeví zdravotní problémy tam, kde je tělo dlouhodobě zanedbáváno. Může se objevit strach opustit něco, co vám nedělá dobře, ale jste na to zvyklí. Můžete víc a víc zažívat nepohodlí tam, kde se držíte něčeho, co… fakt není dobré. A u toho stojí osud, který na to všechno ukazuje, tlačí nás do rozhodnutí a sám sem tam pohne kolesy osudu, aby nám ukázal, jak lépe by nám bylo, kdybychom tu hlavu umanutě drženou otočili a podívali se do neznáma? Na hvězdnou oblohu? Nebáli se budoucnosti? Oprášili staré sny a vize v životní štěstí?
Ty kombinace mohou být různé, ale výrazně tu pro všechny vystupuje fakt, že bude-li vám tento týden něco krajně nepříjemné, bude vás rozčilovat, okrádat… tak to je přesně to, co vám dlouhodobě škodí, co škodit stále bude, pokud s tím postupně něco neuděláte. Pokud to necháte "zastupovat vám cestu". Otravné oblasti našeho života zralé k řešení budou o sobě dávat vědět. Řekla bych, že jednoduše to, co budete vůči sobě pociťovat jako "agresivní", tam není co řešit. To prostě agresivní je. Týden nabízí zvenčí také silnou energii křižovatek, různých cest nebo nabídek, nápadů - takže v podstatě všechno, co vytáhnete na povrch, dobré i zlé, kostlivce i životní vizi plnou štěstí - toto může podpořit a uvidíte, "jak na to". Jak to rozvinout, jak se s tím poprat, jak něco vyřešit. Dlouhodobá nepřízeň osudu se může otočit v něco velmi příjemného, pokud jen lehce projevíte ochotu se na věci podívat z jiného úhlu pohledu. A to už v druhé polovině týdne, kdy bychom všichni měli mít po boku právě takové uvolnění, nové vyhlídky a pocit rovnováhy. První půlka týdne je o vyjasňování si současné životní situace, v čemž vám pomůže všechno kolem… a druhá je potom o uvolnění a nacházení řešení.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 14.4% (56)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 46.9% (183)
něco z nich vychází dobře, něco ne 10.5% (41)
jen málo toho vyjde... 12.3% (48)
vůbec nic 15.9% (62)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.