Novoluní 3.6. v Blížencích: Co na vás prší? To si dobře pamatujte!

1. června 2019 v 9:07 |  Každotýdenní kalendář

Novoluní v červnu nám přináší velké rozjasnění. Dejte si dobrý pozor na to, co se kolem vás bude v tento čas dít, čemu se rozehrne opona, co se vyjasní - nebo i naopak, co se náhle stane neprůhledným. Co prostě najednou BUDE JINAK. Kde bude víc vidět, kde se vám uleví, kde vám kladívko novoluní klepne na bolavé místo, cokoliv… tyhle drobnosti, jež se vymaní z běžného života mají v tento čas velký informativní charakter. Mohou se více dít věci náhlé, jasné, rychlé, komunikační a informační. Co má k vám doputovat, abyste s tím naložili, to v tento čas doputuje. A bude na vás, abyste s tím naložili po svém. Co na nás v tento čas naprší, dobrého i horšího - to je závlahou pro náš další život.
Veskrze mám ale pocit, že půjde o věci pozitivní, nebo o nabídky, které mohou hodně vytrhnout bolavý a uplakaný trn z paty. Nebo o nabídky, které zavání nabídnutou rukou učitele či lektora. "Pojď, tady máš přesně návod, jak si život zlepšit". A mnohdy právě to přijmutí té možnosti, že byste na něčem mohli víc zapracovat, něco se naučit nebo v životě přeučit, aby vám bylo lépe - vám přinese to náhlé projasnění, o kterém mluvím na začátku. Že se stačí do života opřít víc ve svůj prospěch (a tím nemyslím lenost, ale spíše chuť zatočit s tím, co vám na sobě vadí) a náhle se tím vším vyjasní obrovský řetězec i zdánlivě nesouvisejících záležitostí vašeho života. A ty první výsledky by tam mohly přijít i velmi záhy v podobě spokojenosti a vědomí své správné cesty. Speciální péči se vyplatí v tento čas věnovat všem svým nesplněným snům… přece jen… mám dojem, že s takovýmito kartičkami nějaké ty iluze mohou sestoupit na zem a podat vám prstíček, který při troše odvahy můžete chytit. Stává se nám tu období, které různými způsoby osušuje slzy a přináší důležitou drobnost do života, která se může rozrůst v krásnou rostlinu. Pamatujte si vše, co se kolem vás nyní děje, protože v tom je skryt návod na život.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 14.4% (56)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 46.9% (183)
něco z nich vychází dobře, něco ne 10.5% (41)
jen málo toho vyjde... 12.3% (48)
vůbec nic 15.9% (62)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.