Úplněk 17.6. ve Střelci: Pořádek a kvalita!

13. června 2019 v 16:58 |  Každotýdenní kalendář

Budu tentokrát nadržovat ženám, protože tři ze čtyř karet jsou ženské, něžné, pečující. Střelkyním může tento úplněk připadat jako blažené období, kdy nebudou vědět kde se blahem rozplynout - lákat je to bude kamkoliv! A ženám obecně, tento čas míří na naši potřebu být šťastné a naplněné. Laskavé a milující. A zdá se, že i mnohé strachy se tu mohou rozpouštět, protože najdeme cestu, jak ze svých úzkostných stavů nebo míst, kde se nemůžeme hnout z místa, můžeme poodejít "cestou lásky". Pod tím si představuji něco jako uvědomění, že vlastně není čeho se bát, že vlastně můžu sama udělat ten krok, že si to zasloužím a že… všechny minulé myšlenky byly naprostý nesmysl. Důležité je začít si uvědomovat, že některé negativní události ve svém životě prožíváme, protože jim to dovolíme, protože jsme na ně zvyklí, protože si myslíme, že k nám už neodmyslitelně patří.Takové přesné zacílení do našich slabin může přinést noc ve formě snů. Sny v tento čas hovoří velmi jasně a ponořují nás do našich slabin i silných stránek, záleží pak na tom, jak se snem naložíte po probuzení. Když svůj strach pojmenujeme a víme, odkud pochází, snáze s ním můžeme vykomunikovat jeho odchod. Není potřeba - a to je asi poselství celého tohoto času. Střelčí úplněk nese jasné ukázání na to, co skutečně potřebujeme, kde potřebujeme zažívat lásku, kde jsme vyprahlí, kde oslabení a ukazuje také cestičky k tomu tu výživu získat. Dává do ruky žezlo vítězů, jen si ho vzít. Z velké části si tu výživu do života schopni dát sami tím, že… a o tom jsou ty královské karty, o sobě začneme uvažovat tak, jako že si něco takového zasloužíme. Zasloužíte si své štěstí! Definujte si přesně to, co potřebujete k tomuto pocitu a ono to přijde. Možná to už máte nablízku. Běžte a radujte se z drobností. Běžte a žije kvalitu, kterou potřebujete, udělejte si v životě pořádek a pořádný letní úklid. Skoro mám dojem, že to vypadá jako příprava na něco většího v průběhu léta, ale nyní se chce nadšení, pro které vám zahoří srdce… a ochutnat vítězství. Ta péče a radost se bude dařit zejména v oblasti práce, domova a rodiny a tam, kde už to srdce pro něco hoří.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 14.4% (56)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 46.9% (183)
něco z nich vychází dobře, něco ne 10.5% (41)
jen málo toho vyjde... 12.3% (48)
vůbec nic 15.9% (62)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.