Úplněk ve Vodnáři, 15.8.: Šťouch směrem kupředu! Bez milosti!

14. srpna 2019 v 21:35 |  Každotýdenní kalendář
Vodnářský úplněk je o dokonalosti, o hlubších vjemech, které jsou spojeny s naším sebevědomím, s bilancí toho, jestli žijeme to, co chceme. Ano, nebo ne? Pořádně nás to nyní našťouchne tam, kde si nás TO představuje. Osud, naše sny - ale pozor, stejné "násilí" na nás může páchat i okolí. Takže ty směry je dobré dobře rozeznávat. Tam, kde je namířeno správným směrem, tam se otevřou možnosti. Budeme se snadno rozhodovat, najednou i to, co bylo třeba ještě v červenci tak těžké k rozhodování, najednou bude jasné, a to je obrovská úleva: Budeme se chtít rozhodovat, mysl je jasná a vidíme věci z nadhledu nebo správného úhlu pohledu pro to, abychom mohli sem tam s něčím pohnout, něco rozhodnout (často se slůvkem "konečně") a tady je i možné, že takováto rozhodnutí buď půjdou pro vás v minulosti nevídanými směry, nebo vám ty nevídané směry tato rozhodnut otevřou vzápětí. Celkově to vnímám jako velmi hezký čas, kdy uvidíte, jaké jsou vaše skutečné možnosti s tím, že tu nejsou už žádné svázané ruce, ale fakt se můžeme rozhodnout a s chutí za tím vším vyrazit. Dobrou radou je postupovat podle rozumu a faktů. Je to čas, kdy máme na stole fakta - a když budeme dostatečně chytří, nebo odvážní - tak z těch faktů můžeme vykouzlit dobrá rozhodnutí s ještě lepší budoucností.
Tam, kde si nejsme tak úplně jisti tím, co děláme, co činíme, jestli fungujeme správně a vodnářský úplněk nás spíše rozmrzí, tam věřte, že stačí se podívat kolem sebe a je tu osoba, nebo situace zcela nepřehlédnutelná, která vám ukazuje směr. Jen si dejte pozor na to, aby tam nebyla nějaká manipulace ve stylu "aby někomu bylo fajn na váš úkor". Upozornila bych na to, že galimatyáš může být dokonán ještě v tom, že to dobré pro vás někdy může být i něco, co považujete za "pro sebe nepřípustné". Ale někde uvnitř vás to k tomu táhne/táhlo už roky… A že tedy se vyplatí v takový čas, kdy jste více spojeni, až do extrému s vlastní podstatou a moudrostí duše, a trošku rebelstvím Vodnáře, podívat se na to, jestli by nestálo za to zbořit svá zkostnatělá přesvědčení, poslušné holčičky a chlapečky pro své okolí a přijmout byť teoretickou možnost, že k vám patří do páru něco úplně jiného, než o co jste se snažili celou dobu. Nebo o čem jste snili. Tento čas vám to může ukázat, předložit nabídku takových neobvyklostí, které stojí za úvahu. Vyberete si?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.