16.-22.9.: Praskání skořápek ve větrný den

15. září 2019 v 20:49 |  Každotýdenní kalendář

Tento týden je ve znamení správného směru, odvahy, logiky, která se náhle projevuje a život začne dávat smysl. Týden nám dává do rukou dvojsečnou zbraň, máme možnost něco významně změnit, nebo pochopit pravdu, která nám do té doby unikala skrz prsty - a poté něco významně změnit. Ačkoliv je to energie rychlá, nese s sebou změny a prolíná se nám celým týdnem, je dobré být spíše pozorovatelem a nahlížet na události týdne okem nadhledu. To, co se kolem nás děje, dává smysl - naším úkolem je ten smysl v první řadě pochopit. A až poté jednat.
Rychlejší a důraznější je začátek týdne, takže tam se může i náhlé prozření okamžitě zvrtnout do využité šance, nebo bez skurpulí jednejte tam, kde už "všeho bylo dost", kde už jste nutně čekali na podobnou výzvu a informaci nebo tam, kde máte to řešení, k němuž jste ponoukání, velmi dobře rozmyšlené. Od poloviny týdne do jeho konce jsme už pak spíše v přemýšlivé až zádumčivé energii, kdy budeme kromě smyslu dění kolem nás, hledat také sami sebe. A hledat kvalitu.
Kdybych tento týden měla přirovnat k počasí, tak je to takový větrný den, trošku chladný, možná i sprchne, ale očistí prahy, parapety i okna a najednou bude všechno víc vidět. A uvidíte nejen hezký výhled do svého života, ale také to, že máte třeba moc hezký parapet, na kterém už není prach. Takže týden přeje všemu, co potřebujete v životě očistit, opečovat, čemu potřebujete dát hodnotu, kde se potřebujete radovat. Tam může být nejen více vidět, kde přesně a co potřebuje opravu, ale jako na zavolanou vám přichází i ten opravář. Nebo něco, co vám ještě víc pomůže vylepšit to téma, které si chcete tento týden hýčkat.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 14.4% (56)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 46.9% (183)
něco z nich vychází dobře, něco ne 10.5% (41)
jen málo toho vyjde... 12.3% (48)
vůbec nic 15.9% (62)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.