23.-29.9.: V pondělí jak hladový vlk, ve středu jako ovečka….

22. září 2019 v 8:13 |  Každotýdenní kalendář

Doufám, že jste se celý minulý týden připravovali a máte pevnou půdu pod nohama. Tady se totiž začne začátkem týdne trošku hýbat pod nohama a to ovšem proto, aby nám to přineslo snad víc možností nebo starostí, než zvládneme. Povětšinou ale dobrých, nebo vedoucích k dobrým výsledkům. Přemíra možností, ze kterých bude třeba si vybrat. Nebo i tlak na to mít něco dokonalé, někoho dotlačit k názoru, k vyjádření, něco konečně udělat - trošku jako když si uvědomíme resty léta a budeme je chtít za každou cenu nějak dodělat. Může se to podařit, pokud tam k tomu je všechno připraveno, správní lidé, dostatek financí, připravená zralá situace - záleží na tom, o co jde. Ale když tam to není úplně zralé, tak pak začátek týdne může být hodně o pocitech nespokojenosti, kde si ani nemusíme uvědomovat, proč přesně jsme naštvaní a nervózní a nevyjdeme ani sami se sebou, natož s druhými. Nedá se nic dělat, tohle je třeba nějak přejít, protože když ještě není ten pravý čas, tak to do svého přání nezlomíme.
Polovina týdne je už o pohodě a kdo si resty vyřešil, bude si lebedit. Kdo ne, tak tomu se alespoň uleví z té nervozity. Čas by přál případně i provizorním řešením, která se ukáží jako velmi účinná, stejně jako postoji, že to, co pro vás bylo důležité v pondělí, ve středu už důležité není. To vydechnutí si po napět je obrovské a někdy to může být i tak, že oč jste usilovali silou v pondělí, přijde v ty další dny samo a nečekáno, protože s víkendem už tu je vliv osudových událostí. Máme před sebou novoluní ve Vahách, takže se dočkáme odpovědí na své otázky a mohou tu být i výrazné změny, které nám dodají energii. Přijde mi to jakože si věci sednou na své místo. Co bylo v nepořádku, to najednou se samo urovná a přinese nám to dost energie na život, nebo ta správná rozhodnutí. Trošku se tu opakuje i ten minulý týden, takže možná i to, co neúspěšně procházelo vaším životem v minulém týdnu, bude mít tentokrát mnohem větší podporu. Takže zapomeňte na neúspěchy, chytněte se konce týdne a vezměte si k srdci úlevu, kterou přináší…
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 14.4% (56)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 46.9% (183)
něco z nich vychází dobře, něco ne 10.5% (41)
jen málo toho vyjde... 12.3% (48)
vůbec nic 15.9% (62)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.