30.9.-6.10.: Nabídky a milá překvapení! Hodně a hodně!

29. září 2019 v 7:51 |  Každotýdenní kalendář

A všeho bude dost - především překvapení. Nejštědřejší týden, jaký jsem kdy viděla v kartičkách, takže připravme se. Král pohárů je o nabídkách, o otevřeném srdci a o tom, že snáze uvidíme, kam naše srdce pluje, co chceme, co plánujeme. Dvojka pohárů proces vylepšuje tím, že nám skutečně nese to druhé do páru, přináší to, co potřebujeme - úspěch. Zejména v oblastech, kde potřebujeme chytit druhý dech, chytit život do dlaní, mít šanci, mít možnosti, otevírá překvapivé možnosti, do kterých budeme moci skočit… a Eso mečů je navíc o rozjasnění mnoha záležitostí, které nám umožní se pro to rozhodnout. Všechny překážky tedy odchází, řeší se, nejasnosti - často i prostřednictvím právě toho příchozího v tomto týdnu.
Začátkem týdne začínáme mít ve všem jasno, na té vlnce se pohodlně sklouzneme, abychom následně potkali přesně to, co potřebujeme a zjistíme, že "tudy vede cesta", nebo že v tuhle chvíli už vlastně neexistují ty překážky nebo problémy, které jsme řešili ještě třeba před týdnem. Celkově je to velmi osvěžující čas, čas příznivých osudových změn v lepším případě. Budeme-li ale tento týden pociťovat tlak a nepříjemnosti, pak to může být proto, že je tu tlak na to, abychom se pohnuli z místa, abychom něco nechali za sebou, je to čas zažívaného stmívání a zimy, ochlazování tam, kde se zavírají dveře a už všichni se dali na cestu za tím teplejším a výživnějším, jen my tam pořád ještě jsme a urputně se držíme něčeho, co nám odumírá pod rukama a černotou nás nakazí. Problém je, že někdy ty změny nebo události tohoto týdne mohou být vnímány špatně, protože budou bolet, protože vyžadují práci, změny zásadnějšího charakteru, dlouhodobé plánování nebo úvazek, který dostává svého slova - uváže nás u něčeho. A do toho se nám nechce, ač by velice stálo za úvahu zvážit, jestli to není pro naše dobro. Nejspíš ano.
Toho dobrého tu je ale tento týden rozhodně navrch. A to hlavně tam, kde jsme něco už začali - chytne to správný směr a proud… a mnoho umolousaných, unavených problémů odejde, protože k nim dostaneme řešení, nebo sami se sbalí a odejdou. Otvírá se čas možnosti splněných snů. Čas splněných snů.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.