14.-20.10.: V čem jsme skvělí! Už to víme!

13. října 2019 v 7:12 |  Každotýdenní kalendář

Snad úplně poprvé tu na úvod mám pocit, že tu někdo čeká na odpověď, někdo, kdo je pro tento týden v pocitu, že něco pokazil, že něco prohrál… ty karty jsou pro mě nesrozumitelné, ale… ten jejich posun, pohyb je v tom směru, že "nebojte se, poposedněte si o schod výš a podívejte se, co máte ve svém životě vpravo. Po pravé ruce, po pravé straně, odpočiňte si chvíli, a běžte za touhle nápovědou". Je tam prostor pro přemýšlení, kompromis a hladivé řešení a směr, který potřebuje ještě dozrát, ale pro tuhle chvíli je úlevou. Tak pro někoho možná důležité.
I my ostatní tady máme nabídky, máme řešení, máme úlevu v podobě životní energie, a pokud necítíte tu tíhu a beraní úplněk s vámi moc nezamával, gratuluji, protože pak si připravte slavnostní tabuli, jelikož k vám tento týden přijde návštěva něčeho velmi milého a bude hodovat a nosit dary. Je to jeden z týdnů, kdy můžeme říct, že cokoliv se bude dít, je pod ochranou toho lepšího - to se nám bude dařit, k tomu najdeme to druhé do páru, zejména tam, kde jde o zásadní životní rozhodnutí nebo okamžiky a tam, kde na vyprahlé půdě už čekáte na první semínka toho nového - a nemůžete se dočkat. Oživení stojatých situací, odměny za to, co bylo vzato - a případně se mohou tento týden i projevit lidé z okolí ve své skutečné podstatě, jako by si něco uvědomili - k něčemu konečně došli - a vy to už budete také vědět. Uvolňuje se komunikační kanál, je možné si už volněji definovat, jaká má být moje budoucnost, jaké šance chci využít. Úlevy tu jsou na vícero frontách a jsou spojené až s pocitem opojení. Takže relaxace, úspěch, odvážné činy směrem k novému, ke všemu, co je spojeno s učením, s trpělivostí, se zarputilostí (možná dát se do toho, co uzrálo během beraního úplňku) - tak tomu všemu bude štěstí přát, máme možnost načerpat sil a to jak odpočinkem, tak i naprostým ponořením se do činnosti, u které zapomínáme na čas a svět kolem. Zjišťujeme milým způsobem, v čem jsme dobří, v čem jsme skvělí!

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.