OHLÉDNUTÍ ZA ŘÍJNEM

30. října 2019 v 18:42 |  MĚŠÍČNÍ TAROTSKOPY
Říjen nás obecně dost tlačil k tomu, abychom vzali nějaký ten notes do ruky a udělali si tlustou čáru za minulostí a nové plány v bodech naznačili do budoucnosti. Podíváme se v ohlédnutí na to, co vás případně nutilo měnit plány, co zasahovalo do plánů a co se nově přihodilo tak, že vám to představy o budoucnosti přeskládalo. Proč?
A to lepšími (mnohem lepšími) směry, než jsme si představovaly…
Ale i uhnutí z plánů a nečekanosti, které nás trošku zaskočily….
Lepší směry: Znovuzrození - ideální. Cokoliv se vám v říjnu zlepšilo, v čem jste pocítili úlevu - na tom pracujte dál, je to ten nejlepší možný směr a i když to ještě bude vyžadovat oběti, píli, bolest… pot… tak právě jste od osudu dostali zelenou. Jen je třeba vytrvat a doplňovat si palivo.
Také si zpětně vezměte k srdci všechny nové šance, nabídky, něco "co možná ani není pro mě, jak je to dobré", protože to tady pro vás bylo. A možná se to vrátí, jen si to nyní otestovalo vaše sebevědomí - a ta zlepšení mi jdou hlavně do oblastí, kde jste na výsledky a vyrovnání toho deficitu dlouho, dlouho čekali. Takže co se vám podařilo, tam pracujte pilně dál v naznačených směrech… A kde jste prošvihli příležitost, uvědomte si ji, nastavte si ji do budoucnosti, a až se vrátí, tak už ji nepřehlédnete….
Kde nás nečekaná uhnutí z plánu zaskočila?
Šestka mečů a Páže pohárů. Tam mi to přijde jednoznačné - osud nám jen poopravil kurz. Naše původní plány nebyly ty pravé, takže nám proud událostí změnil směr. Ale vytrvejte, tam, kde se něco nepodařilo nebo se stalo něco překvapivého (i pozitivního samozřejmě) tak to je nové nasměrování: lepší, přesnější a někde nadohled brzy bude ta nabídka, ta situace, ke které celý ten zmatek směřoval… nebo tam uvidíte význam toho, co se přihodilo. Ale mělo by Vás to potěšit. Nabídnout něco život osvěžujícího.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.