PŘED VÍKENDEM: „Přesně to, co jsem potřebovala…“

8. listopadu 2019 v 17:49 |  MĚŠÍČNÍ TAROTSKOPY
Na víkend tu máme inspiraci moudrostí, tou vlastní a velmi úlevnou - nebo přicházející zvnějšku prostřednictvím lidí nebo událostí vám převelice i překvapivě milých. Pro někoho může tento víkend být i obdobím, kdy najde klíč k něčemu, co mu velice uleví. Přijde dobrá rada, událost, pochopení - "to je přesně to, co jsem potřebovala"…
A že to tak je poznáme podle toho, že nám až skokově nabyde sil. Přijměme tedy do života o víkendu jakékoliv drobnosti, neobvyklosti, plány druhých (které jsme neplánovali), protože nám to všechno může velmi pomoci k obnově vlastních sil. Jako by v tento čas lidé podprahově věděli, co potřebují ti druzí, takže i my můžeme být někomu ku prospěchu něčím, co jsme ani nezamýšleli. Prostě to tak přišlo - jak na míru.
Když se ještě ohlédnu za tím docela těžkým týdnem, ve kterém někdo mohl trhat v potu tváře ten plevel obrůstající jeho život - tak tady už asi dojde trpělivost, pokud ještě vytrženo nemáte. Kde vás už pojímá hrůza z čehosi v životě, kde se nemůžete hnout dál, kde vás něco dusí - tam právě o víkendu je pravý čas tomu udělat přítrž a použít třeba mohutnější kalibr - větší motyku, ať plevel povolí. Proti sobě tady potom je ta energie úspěchu, klidu, životní radosti - kde bude až příliš vidět, pokud ji nemáte, KDE je ta brzda. A to zdravé naštvání na sebe/na to konkrétní tu může být velmi účinné.
Je to úplně báječný čas pro nasávání moudrosti jiných, vezměte si knížky, pusťte si přednášky, sedněte si k filmům, běžte do kina, divadla, kamkoliv, kde pookřeje vaše duše. Všechno bude na míru, takže i v té knížce můžete nejednou narazit na přesně formulované odpovědi na otázky, které se vám honí hlavou.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.