Týden 4.-10.11.: Do maxima natažená lebeda!

3. listopadu 2019 v 14:37
Tento týden zejména bude svědčit ženám. Těm, které se musí o něčem rozhodnout. Tady je obrovský nátlak na to, aby v té ženské energii našich životů bylo vše v pořádku. Takže dámy mohou nyní zažívat velký tlak na to, aby dořešily resty, aby splatily dluhy svým protějškům, nebo aby konečně udělaly to, co vyrovná dluh jim samotným. Takže od konečně… v očích zanedbávaných mužů… přítulných žen, protože si uvědomí, jak moc pro ně partner znamená… až po ženy, které si tento týden sbalí kufry, protože pán dokápnul poslední kapku do poháru - tak široké může být rozpětí událostí v tomto týdnu.
Podobně se v nás může rozpínat téma jestli žijeme to, co nám krásně roste pod rukama. Pokud ne, je čas na změnu, poupravení kurzu, vypletí naší zahrádky. Pokud ano, můžete se těšit na výsledky - ale pokud se vám cokoliv bude tento týden dařit, často to v sobě ale bude mít i potenciál dalšího učení, - nebo vy sami se stanete mentorem někomu, zúročení naučeného, přerod z kohosi, kdo se snažil, pracoval, do role o úroveň výš. Výsledků si nebudeme užívat s nohama nahoře, ale budeme s nimi muset dál pracovat - ale s vášní a radostí!
Takže samé dobré zprávy.Tlak na spravedlnost, na její vidění, na vyrovnání dluhů, je tady ale na třech z pěti karet - takže řekněme, že se tento týden může mnoho takových dluhů srovnat, náhle. Nebo objevit, abychom si je uvědomili. Můžeme být nuceni konat, jednat podle toho, co se dlouho chystalo - a dát se na cestu. Můžeme být pro někoho útěchou, můžeme být svědky smíření - ale ty změny a nátlaky jsou tady kvůli tomu, aby něco šlo lepším směrem. Aby to začalo růst.
Představme si tento týden jako čas, kdy máte rádi svou kytičku - a vše kolem ní vibruje tím okamžikem, kdy taháte za její kámošku lebedu a už už povoluje. No, musí pryč, jinak kytička zahyne…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.