Novoluní v Kozorohu. 26.12.: Otevření se praktickým snům – vzhůru do příštího roku!

26. prosince 2019 v 19:31
Kozoroží novoluní: podpora, rodina, plány, domov, budoucnost tak pevně postavená, jak to jen jde. Je to snad nejideálnější novoluní takhle s koncem roku. Mírní se chaos, emoce chladnou a přichází buď kruté vystřízlivění, nebo úlevné pravítko do ruky, abychom si nalinkovali… no v podstatě cokoliv. Výhodou tohoto novoluní je bystrý úsudek, pohled, jasné vidění minulosti - čili vhodný čas na rekapitulaci letošního roku s pořádným nadhledem. Co vás v tento čas bolí, co tlačí, to by skutečně chtělo nějak řešit a patrně v tom hraje roli nějaká iracionalita, přílišné emoce, které brání opravdovému vyřešení, nějaké sebenalhávání, tlačení se do kouta, může to tady bouchnout jako papiňák, protože "takhle tedy už ne!"
A naopak, kde v tento čas cítíte obrovský přísun energie, tam si tu chuť velmi dobře zapamatujte. Plánujte, protože tu je smysl pro řád a dobrou organizaci (i celého budoucího roku), chtějte po sobě řád, pořádek, chtějte pro sebe to lepší - k těmto kvalitám nás to stejně bude podvědomě táhnout.
A pro letošek tu máme ještě nějaké to esíčko v rukávu. Pro někoho to může být čas, kdy mu konečně něco dojde… kdy konečně přijde nabídka nebo situace, která mu vytrhne trn z paty, kdy mu - celkem láskyplně - vyrazí osud z rukou něco, na čem je nezdravě závislý a škodí si. Kdy roztaje jakýmsi citovým hnutím, které je ale zcela v souladu s jeho duší - takhle nějak možná vypadá prozření, všeho druhu prosím. Zbavujeme se okovů, nezdravého lpění, vidíme ho víc, štve nás - dostáváme zároveň řešení.
Také tu je čas nových začátků, spíš v pracovní oblasti, kdy můžeme dostávat ty správné nabídky, nápady a někdy v tom je kousek risku nebo něčeho úplně neznámého nového - a je to dobrá nabídka. Takže riskantní nabídky klidně zvažte, měly by mít osudem krytá záda a vám nejen vydělat, ale také přinést úlevu. Hlavně tam, kde by mohly být výsledky na jaře? Nebo tam, kde dostáváme jakési přilepšení typu - bujného koně na cestu, aby se nám lépe po světě putovalo, podpora může mít podobu uzdravení, financí, přílivu energie, správných náhod a znovu těch situací, které nám vytrhnou trn z paty.
Zajímavé novoluní! Tak ať slouží!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.