Obecně rok 2020: Poctivý všední den a obrovské možnosti změn!

1. ledna 2020 v 11:17 |  MĚŠÍČNÍ TAROTSKOPY
V roce 2020 opravdu bude platit, že to bude nová kapitola. Na něco jsme se připravovali minulé roky, někdo už tuší, jinému ta správná nabídka vykouzlí překvapený úsměv na tváři až v průběhu roku. Jedno je jisté - jsme na to připraveni, jsme na to naučeni, a je třeba se do těch nových výzev a nových situací vrhnout jednoznačně. Můžeme váhat, můžeme si to analyzovat, potud dobré… ale zdá se mi, že často to celé bude spojeno s tím, že když se rozhodneme pro to nové - tak nebude cesty zpět. Často u toho všeho využijeme už nějakou drobnou zkušenost, která nás naučila síle, odvaze a rozhodnosti v roce 2019, tady se přijde osud poptat, jestli když už jsme se letmo toho úspěchu dotkli, nechceme náhodou ještě víc!
Jakých témat a oblastí se to může týkat? Rodiny, zázemí, domova - čili změny rodinné, zlepšení v rodinné oblasti, ale i stěhování, celkově změny, které mají přinést úlevu a vylepšení toho, kde to doposud ještě drhlo. Bude víc jasno a věci se dají do rovnováhy. Pak také témat spojených s minulostí, často tu mohou s tou novinkou nebo změnou životní být spojeni lidé z minulosti, kteří se náhle vyrojí, nebo budou často ožívat staré sny a tužby, které byly nerealizovatelné, ale nyní se mění okolnosti tak, že "by to šlo"…
Budeme víc vědět, kam patříme, intuice, rozum a nadhled budou více a více v souladu a podle nich začne postupně šlapat i osud sám…
Velmi se v tomto roce vyplatí žít poctivě všední den. To je velké téma roku 2020. Ty šťastné náhody a nové výzvy tu nejsou totiž zadarmo, někomu spadnou do klína, ale i ten si uvědomí, že na nich v minulosti docela makal… ale více úspěchu tu bude padat těm, kteří budou každý den na něčem pracovat, stanoví si cíl, okrájí ze svého života to, co jim bere energii, budou víc soustředěni na cíl, tím spíš jim pak do života vstupuje to druhé do páru. Čemu věnujeme pozornost a energii, to nám bude sílit. V dobrém i zlém. Čas vhodný na zásadnější změny v přístupu k sobě samým. Víc než kdy jindy se nám může podařit pracovat s psychikou, s tělem, zhubnout, zlepšit si zdraví, zbavit se nepohodlí a závislostí všeho druhu - poctivý všední den a poctivá práce na sobě přinese výsledky dříve a jasněji než v minulých letech.
Horkou plotnou, o kterou se můžeme v roce 2020 spálit, je polovičatý přístup a nalhávání si. Roztříštění mysli, tlačení se do věcí, které ve skutečnosti nechcete, držení vztahů, které škodí - tam ten tlak bude často ústit do krizí. Neošulíme se. Nic nelze v roce 2020 ošálit, zkusit jen tak zkusmo a vrátit se bezpečně zpět, nic nejde dělat napůl, nic nelze dělat bez toho plného odevzdání těla, mysli i srdce. Na druhou stranu to tedy bude rok, kdy přesně uvidíme, kde si něco nalháváme, protože se nám toto rozsype jako domeček z karet a budeme nuceni sbírat své pravé já, znovu ho poznávat a dělat to, co je v souladu s ním.
Najdeme také své nové možnosti, často i v obecných i přímo výkladech pro Vás mi vycházelo, že mnozí najdeme své dosud skryté možnosti, vyplují, vyloupnou se… dobrá zpráva pro všechny, kteří mají pocit, že nemohou nalézt to pravé, ať už kdekoliv v čemkoliv. Ty nové možnosti často budou spojeny s něčím, co byste do sebe ani neřekli ještě v roce 2019 nebo dříve. Odkryjí se skryté talenty a poznáme spoustu pomocných rukou, - nových lidí. Končí doba poustevničení a hledání v sebe samých v ústranní, naopak - bude postupně sílit naše touha hledat podobné i mezi lidmi, a nabízet sami sebe, aby to podobné k nám přišlo.
Osud nám z budoucnosti bude podávat často pomocné ruce, někdy návdavkem přidá i překvapivý dar. Tak se máme na co těšit!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.