SOBOTNÍ POHODA: Tušíme co udělat, víme co udělat

11. ledna 2020 v 17:54
SOBOTNÍ POHODA: Tušíme co udělat, víme co udělat
Krásnou sobotní pohodu si začneme dozvuky úplňku. Tradá, vzpomínáte ještě, čím vám úplněk rozbil emoce? Zdá se, že tady může nyní být čas, kdy máte možnost s tím něco udělat, nastoupit na novou cestu, zbavit se toho, udělat rázné rozhodnutí, vidět jasně to, co vás ještě před pár dny nebo hodinami, neskutečně iritovalo. Sobota ukazuje cestu, a to i tehdy, když třeba něco zamlžila, nebo kdy nám dala na vybranou a tím nám jaksi překazila plány, protože my jsme už měli jen jedno řešení vybrané. Je čas se rozhodovat, je čas se rozhodovat intuicí. Je to zvláštní spojení vidiny budoucnosti a zároveň chuť v této věci něco udělat.
Rozhodnout se tak, jak nyní cítím, že se rozhodnout mám.
CO konkrétně to bude, nevím, protože to se tu znovu skrývá v tom Kole osudu, takže víkend obecně na nás může nasypat naprosté nečekanosti a to hlavně tam, kde potřebujeme mít v životě jasno, kde máme potřebu lásky, naplnění, objetí, spojení se s tím milovaným, nebo velmi potřebným a kdy potřebuje ulehčit.
Takže nám tu můžou nečekaně chodit pomocníci, doprovod, řešení, spásný nápad. No cokoliv!
Takže nám tu mohou nečekaně chodit dozrálé nápady k rázným, až revolučním rozhodnutím a nápadům - tohle nemusí být vždy v dobrém, to je taková teorie překapaného poháru - ale bylo to potřeba.
Snoubí se nám tu to, co vnitřně tušíme a to, co víme, že musíme udělat…. A ono to nyní půjde docela dobře dohromady.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.