Týden od 13.-19.1: (Ne)chci vidět pravdu

11. ledna 2020 v 7:45 |  Každotýdenní kalendář
Začátek týdne začínáme pěkně zostra výzvami, které nás budou ponoukat k tomu, abychom více cítili sami sebe, svou cestu, svou vášeň. Abychom nacházeli řešení, která jsou funkční a nejsou s námi ve vnitřním rozporu. Řešili své vnitřní konflikty, opravdu už konečně něco udělali - což může být značně nepříjemné tam, kde stále žijeme jakési lhaní do kapsy. Naopak je to skvělá zpráva a ty první dny by měly vyhovovat všem, kteří jsou naskončeni na svěží vlně svých snů nebo svých plánů, protože tady by se dařit mělo. Kde máme vyřešeno - tam se začne dařit.
Takže podle toho můžete i poznat, kde jste sami k sobě pravdiví - tam vám začne osud strašně moc jít na ruku… a to možná až do konce týdne, kdy se k té vnější radosti přidá i hluboké vnitřní uspokojení, případně i nějaké pochopení nebo přidaná duchovní hodnota. A to i přesto, že tady v tom středu týdne máme trochu zastavení, pochybnosti, nutnost si v něčem udělat praktický pořádek, nebo trochu poupravit svou cestu, ač se nám třeba nechce. Pro jiného to bude období nuceného odpočinku - nebo zastavení se, což mi přijde nejzajímavější, proto, abyste v té nalezené vášni, odpovědích nebo naopak ve vyvřelých problémech, které mohou nyní začít zahlcovat, našli řešení - v každém případě se objeví, kde je třeba fakt něco udělat, něco výrazněji změnit, kde cítíme velký tlak, nebo kde přichází velké šance, za kterými se můžeme dát. Povede nás to, potlačí nás to - každého podle toho, v jaké emocionálně laděné situaci mu to přijde.
Výsledkem by pak mělo být pochopení s koncem týdne.
Pochopení toho, kam kráčíme a že nás to uspokojuje.
Pochopení toho, kam bychom měli jít, protože to, co žijeme nyní, je už nežitelné.
Každý ale ochutná úspěch a směr nebo náznaky řešení, která k úspěchu vedou, byť třeba jsou ještě někde nedosažitelné za sklem. Bude nás to tlačit k tomu vidět pravdu.
Tak to je hezká rozdvojená inspirace, což?

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.