Týden od 6.-12.1.: Opatrně zavřené dveře za emocemi a chuť vítězství nadosah

7. ledna 2020 v 14:29
Začátek týdne může být náročnější, je to taková čistka nebo nutnost se poprat s něčím, co nám bere energii. Smutek za něčím, co už není,… uvědomění si, že musím něco skutečně udělat jinak, může nám to mást mysl i duši až do období úplňku, ale ty kartičky jsou takové, že tyhle smutky nebo divnostavy nejsou založeny na něčem konkrétním, nedávají nám téma, které by bylo vyloženě nutné řešit, je to spíš polosen, mámení, možná vyvstávají nějaké staré rány nebo úzkosti, nebo strach z nového, klidně bych se přiklonila i k tomu, že ta psychická nepohoda začátku týdne může být výsledkem prosté únavy.
Dobrou zprávou je, že s přelomem týdne se to lepší a vše bude zapomenuto: je tu mnohem víc energie, pocitu vítězství, pocitu síly, těch sil bychom měli v každém případě nabrat a vlastně i ten čas úplňku a po něm je více nabitý praktickými událostmi, jasným viděním budoucnosti a prací na té budoucnosti. Chmury a zmatky - chtějí utnout. Ne tak, že se pod jejich vlivem k něčemu rozhodnete, ale vyloženě ty zmatky na duši vyneste v zubech za dveře. Nemají tu moc místa, pokud tedy nejde o nějaký zvědoměný proces, v němž se loučíte vnitřně s minulostí, abyste za ní mohli šikovně zavřít dveře a nadechnout se do nového - tady je určitě dobré tím procesem projít.
V polovině týdne už můžete životu věřit, důvěřovat, protože nám ukáže mistrnou práci s osudem a tím, jak nás umí dovést k návodům, jak své vnitřní zmatky řešit, kudy jít, aby se nevracely. Doba bude přát všemu odvážnému, pro co se jen rozhodnete. Může to být také první vhodný čas pro realizaci, počátek realizace dlouhodobě rozuvažovaných plánů. Vyjití ze samoty, vyjití z nevyhovujících situací - to všechno, když se podíváte kolem sebe, tak uvidíte řešení, náznaky, světýlka v budoucnosti. Měly by vás naplnit radostí, živostí, máme šanci rozvést své dosavadní plány. Tak to zkusme chytit…
Dařit by se to mělo hlavně tam, kde hraje roli samota nebo hledání něčeho hlubšího v sobě…. A tam, kde hraje roli dlouhodobé přetížení nebo hlava doslova zabitá myšlenkami, které nikam nevedou. Tohle by se mělo uvolnit tak nějak samo… a přinést kýženou úlevu.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 L. L. | 7. ledna 2020 v 19:02 | Reagovat

Musím souhlasit. Až do dnešního odpoledne jsem se cítila hrozně, až takové stavy úzkosti, ale pak jako když utne. Cítím se daleko lépe... zvláštní

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.